27:30
(16:15)
> >
Egy végig feszült mérkőzésen a Gyöngyös örülhet, elhozta a három pontot a PLER-Budapest otthonából, a hazaiak vereségükkel maradtak pont nélkül.
Az első félidő többé-kevésbé kiegyenlített küzdelmet hozott, a csapatok egygólos hazai vezetéssel mehettek pihenőre.
A fordulást követően a Gyöngyös zsinórban hat gólt dobott, miközben az első hazai gólra tizenegy percet kellett várni.
Volt még a mérkőzésnek olyan szakasza mikor sikerült a hazaiaknak felzárkózni egy gólra, de az egyenlítés már nem jött össze. Az utolsó percek pedig már izgalmak nélkül teltek, a vendégek biztosan őrizték előnyüket.
32:28
(20:16)
> >
Ezzel vége a mérközésnek igy most már nem csak gól külnöbséggel hanem két ponttal is megelözzük a Ceglédet
28:23
(13:9)
> >
Hatalmas meglepetésre ötgólos győzelmet aratott a hazai csapat a tavalyi bronzérmes, nemzetközi klasszisok sorát felvonultató Érd felett. Egy ekkora különbségű győzelmet nem kell magyarázni, egészen egyszerűen lejátszotta a pályáról a Loki az Érdet. A hazaiak csapatként remekül funkcionáltak, és messze erejükön felül teljesítettek. Védekezésben nagyon összeszedett idén a Loki, de ma támadásban is minden összejött Varga József lányainak. A két kapus pedig a két félidőben hatalmas extrát jelentett a hazaiaknak. Az Érd másodszor szenved meglepő vereséget a bajnokság 4. fordulójában, valamin változtatnia kell Szabó Edinának. Újfent bebizonyosodott, hogy női kézilabdában bármi lehetséges, a végeredmény: DVSC-TVP-Aquaticum–Érd 28:23