Köszönjük megtisztelő figyelmüket!
30:32
(15:15)
> >
A második félidőben is két teljesen egyforma csapat játszott,de a végjátékban a Tatabánya egy kicsit érettebb játékot mutatva meg tudta szerezni a győzelmet. Az utolsó időkérés után is megvolt az esélye a Csurgónak az egyenlítésre.lőttek i két gólt, de a védekezésről elfelejtkeztek, így ezt a kis szakaszt 2-2 re tudták csak hozni.Így két gólos vendég győzelemmel ért véget a találkozó.
26:32
(13:16)
> >
A mérkőzés elején a Fradi hamar 3-4 gólos előnyt alakított ki, amit aztán a félidő végéig tartani is tudtak. A második felvonásra harcosabban jöttek ki a csabaiak, ezáltal a játék nagyon fizikálissá vált. A Ferencváros ezt is jobban bírta, így a rengeteg kiharcolt hetesnek köszönhetően végig tartani tudták ellenfelüket. A mérkőzés végére elfogyott a Békéscsaba, összességében pedig megérdemelten nyert a vendégcsapat.
32:27
(16:12)
> >
Nem vívott túlságosan látványos találkozót egymással a két csapat, de a papírforma most sem borult fel, simán győzött az Érd ellen is a Győr. Herr jó teljesítményt nyújtott a kapuban, góllövésben pedig Knedlikova, Löke és Sen is kitett magáért, de szépen termelt Müller is, aki a második félidőben alig játszott. Sokat cserélt Ambros Martin, a félidő derekára kiépített 10 gólos különbség a végére ötre olvadt, de a győzelem nem forgott veszélyben.

A túloldalon Janurik sem vallott szégyent a kapuban, míg támadásban Klivinyi abszolút kiemelkedett, Kovács Anna pedig inkább az első félidőben játszott remekül. Az Érdnek az utolsó fordulóban dől el a sorsa, hogy bejut-e a felsőházba, vagy visszacsúszik az 5-8. helyért vívott csatába, már a Dunaújváros és a Siófok kezében a vendégek sorsa, amibe kis szerencsével még a Fehérvár is beleszólhat. A Győr ezzel a győzelemmel megnyerte az alapszakaszt hivatalosan is.

Győri Audi ETO – Érd: 32-27!