23:23
(11:12)
> >
Végletekig kiélezett összecsapáson igazságos döntetlent született a mai mérkőzésen és ennek a mezőkövesdi csapat örült jobban ,mert a vendégek voltak a mérkőzés esélyesei.A hazai csapat nem érdemtelenül szerezte meg azonban az első bajnoki pontját.A tatabányaiak támadásban és védekezésben is jobbak voltak ugyan egy hajszállal ,de a hazai pálya és a lelkesedés meghozta gyümölcsét a közönség nagy örömére.
Köszönjük hogy velünk tartottak ma délután!
23:25
(14:12)
> >
Egy végig feszült meccsen Cavor koronázta meg egész meccsen nyújtott teljesítményét egy góllal, ezzel elvitte a pontokat Csurgó és a PLER hiába küzdött szépen Lókodi kevés volt egyedül, így két meccs után nulla pont van a fővárosiak neve mellett.
29:29
(17:17)
> >
Rendkívül izgalmas és parázs hangulatú mérkőzést játszott egymással a Vác és a Cegléd, végül igazságosnak mondható pontosztozkodás a végeredmény. A Cegléd az első játékrész java részében vezetett több góllal, ám a Vác a hajrában egyenlíteni tudott.

A második félidőt jobban kezdték a hazaiak, már négy góllal is vezetett a Vác, de a Cegléd fordítani tudott, már két góllal is mentek. A Vác újra felzárkózott, majd fordított, de végül nem sikerült megtartaniuk a vezetést, a kiválóan harcoló Cegléd megérdemelten rabolt pontot a váciak otthonából. Mindkét együttes 3-3 pontos így a tabellán.

Vác – Cegléd: 29-29!
----
16:18
(6:9)
> >
Az első forduló egyik meglepetés eredménye, hiszen az esélyesebb Érd otthonából viszi haza mindkét pontot a Vác!

A mérkőzés elején megszerzett előnyével remekül sáfárkodott a vendég együttes, amelyben Bíró Blanka emberfeletti kapusteljesítménnyel rukkolt ki. Mezőnyben pedig leginkább Basic és Liscevic nyújtott kiemelkedőt. A hazaiak oldalán pedig Janurik védési is élményszámba mentek, azonban rajta kívül talán csak Gonzalezt lehet dicsérni.

Köszönjük kitüntető figyelmüket, tartsanak velünk legközelebb is!
37:28
(17:15)
> >
A vége nagyon sima lett, de a negyvenedik percig meg nem lehetett mondani a győztes csapat nevét. Remek meccs volt, a meccs utolsó harmadában azért megmutatta a DKKA,hogy ki az úr(nő) a háznál, és végül kilencet tett közé a szezon első meccsén. A védelmek szellősek voltak, ezt tanúsítja a 65 gól a meccsen, de mi ezt azért nem bánjuk. Végül 37:28 lett a végeredményt, a kohász otthon tartja a két pontot, és a Budaörs bemutatkozása az élvonalban jelesre sikeredett. Köszönjük figyelmüket!
30:20
(17:9)
> >
Az előzetes várakozásoknak megfelelően a Ferencváros magabiztosan, végül tízgólos különbséggel nyert a Mosonmagyaróvár együttese ellen. A zöld-fehérek igazából már az első félidőben eldöntötték a találkozót, majd a fordulást követően hamar meglett a tízgólos előny. Ez talán el is altatta a zöld-fehéreket, és mikor az óváriak zsinórban négy gólt szereztek, Elek Gábor időt kért. Ez megtette a magáét, ugyanis a vendégek az utolsó öt percben már nem szereztek gólt. Ehhez ugyan kellett, hogy mind Hanczvikkel, mind pedig Bizik kihagyja a büntetőt.
A találkozón egyébként a két csapat játékosai nem kímélték egymást, az összecsapást a sok kiállítás tarkította.
35:12
(14:5)
> >
Teljesen szétesett a második félidőben az MTK, a Loki pedig maximálisan kiszolgálta közönségét. Ekkora különbség nincs a két csapat között, de a hazaiaknak ma minden bejött, a vendégeknek pedig semmi. A két csapat vélhetően más célokért küzd majd idén, így a végeredmény nem meglepő, legfeljebb a különbség.

A végeredménnyel köszönöm meg megtisztelő figyelmüket!

DVSC-TVP – MTK-Budapest 35-12