péntek 27.09.2013, 18:00 • Földi Imre Sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1

Gólok:

Tatabánya: Pásztor 4, Diaz 1, Kiss 1, Bodó 8, Harsányi 5 (3), Nagy 1, Mazák 1, Rossoni 1, Nenadic 1.

Győr: Szabó 8 (1), Terenyi 1, Mota 4 (1), Rivnyák 2, Halász 2, Gál 3, Rosta 2. (19:46:03)

Az első félidőben a vendégek végig irányítottak, nem engedték át a vezetést a Tatabányának. A második játékrészre egy felpörgött hazai csapat jött ki a pályára, hamar átvették az irányítást és a vezetést is, 3 gólnál jobban elhúzni azonban nem tudtak. Az utolsó 8-10 percre a vendégek összeszedték magukat és sikerült nagyon szorossá tenniük a mérkőzést. Egy időn túli hétméteressel sikerült csupán győznie a Tatabányának az újonc Győrrel szemben! A győriek bebizonyították, hogy a Csurgó ellen elért szoros eredmény nem csak egy véletlen volt. Köszönjük figyelmüket!

60
    Mérkőzés vége. (23:22)

60
    Harsányi időn túli hétméteresét belövi, ezzel a találattal győznek a hazaiak! (23:22) (23:22)

Ám elhibázzák támadásukat. A hazaiak is, Harsányi jobbról hibáz, de időn túli 7-est kapnak!! (22:22) (22:22)

A vendégek támadnak 59:30-nál! (22:22) (22:22)

60
    Elképesztő végjátékot hozott ez a mérkőzés! (22:22) (22:22)

60
    A vendégek is kikérik az idejüket. (22:22) (22:22)

60
    Bodó dob kapufát, támadnak a vendégek! (22:22) (22:22)

59
    Debre Viktor a hazaiak vezetőedzője időt kér. (22:22) (22:22)

59
    Majd Mota egyenlít! (22:22) (22:22)

58
    Diaz lövi be a meccsen az első gólját 2 perccel a vége előtt, ezzel vezetnek a hazaiak. (22:21) (22:21)

Rosta hagy ki egy ziccert. (21:21) (21:21)