Dunaújváros – Szigetszentmiklós 2:0 (vége) | Ajka – Kozármisleny 2:0 (vége) | Cegléd – Balmazújváros 0:1 (vége)
Nyíregyháza – Szolnok 1:0 (vége) | Tatabánya – Sopron 1:2 (vége) | ZTE – Gyirmót 3:1 (vége)
FC Ajka
2:0 (1:0)
HR-Rent Kozármisleny FC
szombat 26.10.2013, 14:30 • Városi Szabadidő- és Sportcentrum, Ajka • Merkantil Bank Liga

Szabó Zsolt (Kozármisleny): Úgy gondolom a mai mérkőzésen mindent megtett a csapat. A mérkőzésen hozzáállásra nem volt panasz. Sajnos a védelem a mérkőzés elején megengedhetetlen hibát követett el, hátrányba kerültünk. Az első félidő közepétől uraltuk a mérkőzést. Sajnos a második gól eldöntötte a mérkőzés sorsát. Amíg ilyen gyenge lesz a támadójáték addig nem várhatunk sikereket. (16:48:13)

ifj. Mihalecz István (FC Ajka): Az első 25 percben élvezetes volt csapatom játéka. A következő 65 percben a közönséggel együtt szenvedtünk a kispadon. Ilyen gyengén ezen a szinten nem szabad játszani.

Hamarosan edzői nyilatkozatokkal jövünk.

A második játékrészben a Kozármisleny úgy jött ki ahogy egy hátrányban lévő csapatnak kell. Végi nyomták a félidőt de a betömörülő ajkai védelmet nem tudták feltörni. Ahogy lenni szokott ilyenkor büntet az ellenfél és az FC Ajka megszerezte a második gólt, ami döntőnek bizonyult.

90+3
    Lefújta Radványi a mérkőzést.

90+2
    Fellei ívelte fel a labdát amivel Péter lépett ki de az utolsó védőben megakadt.

90+1
    Dancsecs kap jó labdát jobb szélen, helyzet előnyben is volt de Kiss utolérte és tisztán szereli.

90
    3 perc lesz a ráadás.

89
    Nagy Krisztián végez el 21 méterről szabadrúgást, a lövése a kupa felett megy el 1 méterrel.

88
    Dancsecs elé került a labda és 13 méterről, kissé rossz szögből kapu fölé lő.

87
    Sowunmi kap nagyszerű labdát igaz kicsit kisodródik és ezzel beérik. A labdát megpróbálta Dancsecsnek áttenni de nem jutott el a labda odáig.

86
    Kölesnek sikerül elrúgni a labdát amely épp Sowunmi elé kerül, aki kiharcol a félpályán egy szabadrúgást.

85
    Dancsecs elől sikerül elfejelni a labdát Felleinek.

84
    A középre lőtt labdát Varga fejeli kapura pont Jánosa kezébe.

83
    Vituskát lehozza Szabó Zsolt és Papot küldi pályára.

82
    Köles vetődik bele a labdába amely így nem tudott Vargához eljutni.

81
    Dancsecs lép pályára Major helyett.

80
    Sowunmi tartja meg a labdát 3 védővel szemben majd lő 16-ról de lövésébe Vattai belelép.