Hajdúböszörményi TE – Ferencváros II. 3:3 (vége) | Cigánd – Tiszaújváros 4:1 (vége) | Létavértes SC – Putnok FC 0:1 (vége)
Budaörs – Nagyatádi FC 1:2 (vége)
Hajdúböszörményi TE
3:3 (0:0)
Ferencvárosi TC II.
szombat 26.10.2013, 14:30 • Vásár téri stadion, Hajdúböszörmény • NBIII - Nyugati csoport

Vége a mérkőzésnek, 1-1 ponttal vonulhatnak az öltözőbe a csapatok.
    Habár a mérkőzés első 45 perce gyengére sikeredett, a második játékrész igazi gólparádét hozott!
    A mérkőzés nagy részét a Ferencváros dominálta, de a szünet után közvetlen keletkezett egy 10 perces 'rövidzárlat' az FTC-nél, s ennek 'köszönhetően' rövid idő alatt 3 gólos hátrányba került. Ezek után sem adták fel, a szépítő találat után veszélyes helyzeteket alakítottak ki folyamatosan. Végül a mérkőzés előtt 10 perccel megszületett még egy szépítő, majd az egyenlítő gól is, s azután több találat már nem született a mérkőzésen.
    Köszönjük, hogy velünk tartottak, kövessék figyelemmel további közvetítéseinket is! (16:27:22)

A játékvezető nem hosszabbít tovább, lefújja a találkozót!

90+1
    Küzd, hajt, támad a Ferencváros, mindent megtesznek a 3 pont begyűjtése érdekében.

90
    2 perc lesz a hosszabbítás.

89
    Majzik indult meg ismételten a jobb szélen, ám beadása hosszú a középen helyezkedő Péternek, a labda a balösszekötő vonalánál helyezkedő Marcinaskóhoz került, aki a bal felső fölé lőtt!

88
    Forrnak az indulatok, áll a játék, a bíró figyelmezteti a Ferencváros kispadját.

87
    Támad a Ferencváros, a jobb szélen Kárász cselezget már a tizenhatoson belül, mikor lövését leblokkolta Lovas. A visszapattanó ismét Kárásznál landol, aki lepasszolja a jobb helyzetben lévő Piriknek, ő kapura helyez, ám bravúrosan ment a gólvonalról Nagy Zsolt!!!
    Hihetetlen véghajrá szemtanúi lehetünk!

86
    Bogdanovic adta be a jobb szélről a labdát, az üresen álló Ungi lőhetett 5 méterről, ám lövése csúnyán a kapu fölé szállt! A lábában volt a győzelem!!

85
    Majzik adta be a jobbösszekötő helyétől, ám a labda lecsúszott a lábáról, így Vasas kezei között landolt a játékszer.

83
    Péternek már ez volt a második gólja a mai találkozón!

82
    A Fradi gólt szerzett!

GÓÓÓL!!
    HIHETETLEN!!
    Egy előreívelést követően PÉTER ANTAL kapott egy labdát, s egy szép cselsorozatot követően, a kapus mellett elhúzva a labdát gurított a hálóba, ezzel egalizálva az eredményt!!!

80
    Csillus Tamásnak ez volt az első találata az idei szezonban.

79

GÓÓÓL!
    CSILUS TAMÁSNAK gurították le a szabadrúgást, aki laposan, a sorfal mellett, a jobb alsóba vágta a labdát, ezzel csökkentve hátrányukat!

77
    Közvetett szabadrúgást végezhet el a Ferencváros veszélyes játékért.

76
    Ismételten kettős csere következik, utoljára cserél a HTE; Szabó Márton helyére Kerek Balázs érkezett, míg a másik oldalon Csanálosi Patrik helyére Csilus Ádám érkezett.

75
    Bogdanovic kapott a bal szélen egy labdát, majd lőtt, ám lövése gyengére sikeredett.

74
    Percek óta mezőnyjáték folyik, nem alakult ki nagyobb helyzet egyik oldalon sem.

72
    Éles Bélát rúgták fejbe, aki a földön marad ezek után.

Nagy Gergő

Gólok: 49. Lovas, 50. Bogdanovic, 59. Bogdanovic (bünt.) – 61. Péter (bünt.), 79. Csilus T., 82. Péter

Lapok:   7. Lovas (HTE)

Hajdúböszörményi TE: Vasas – Hokk(55.,Ungi), Nagy Zs., Buka, Lovas – Szabó, Arnóczki, Bogdanovic, Andorkó – Milovac, Gömze(70.,Éles)
    Ferencvárosi TC II.: Rácz – Majzik, Csilus, Csanálosi, Nagy Á. – Kónya, Marcinaskó, Péter, Kárász – Gyurácz, Erdei V.(70.,Pirik)

Játékvezetők: Karakó Ferenc – Takács Attila, Márkus Péter