PICK – Veszprém 23:22 (vége) | PLER-Budapest – Cegléd 30:23 (vége) | Tatabánya – Gyöngyös 28:31 (vége)
ETO-SZESE – Vác 25:23 (vége)
ETO-SZESE
25:23 (13:10)
Váci KSE
szombat 26.10.2013, 18:00 • Egyetemi Csarnok - Győr • Férfi kézilabda NB1

Kiélezett mérkőzést nyert meg az ETO-SZESE, ugyan szinte végig vezettek hol kettő-három, hol négy-öt góllal, de a Vác játékában ott volt az esély az egyenlítésre.

A végjátékot azonban jobban bírta erővel és idegekkel is az ETO-SZESE, így megérdemelten nyerte meg a mérkőzést. (19:35:50)

60
    Mérkőzés vége. (25:23)

60
    KÖKÉNY átlövésgólja (25:23) (25:23)

60
    Kocsi ziccerét Lorger védi, marad a labda a Vácnál (25:22) (25:22)

59
    Egy perc van hátra, támad a Vác (25:22) (25:22)

59
    Halász lő fölé (25:22) (25:22)

59
    Bajorhegyi áll ki két percre, Szabó lerántásáért, így már hátrányban fejezi be a mérkőzést a Vác, 1 perc 45 másodperc van hátra (25:22) (25:22)

58
    Gál dob mellé, majd Mota szerez labdát a túloldalon, ismét támadhat az ETO (25:22) (25:22)

58
    LAURENCZ átlövésgólja (25:22) (25:22)

58
    GÁL növeli négyre a hazaiak előnyét (25:21) (25:21)

57
    Lorger fogja Kocsi lövését, kiegészülve támadhat az ETO (24:21) (24:21)

56
    Gebhardt bejátszását HALÁSZ veszi át egy kézzel és be is dobja (24:21) (24:21)

56
    Hátrányban támad az ETO (23:21) (23:21)

56
    Pál bejátszását KOCSI értékesíti (23:21) (23:21)

Öt perc van hátra, másfél percig lesz még hátrányban az ETO-SZESE (23:20) (23:20)

55
    Vendég időkérés. (23:20) (23:20)

55
    Rosta szerez labdát, GEBHARDT indul és bedobja a ziccert (23:20) (23:20)

55
    Rivnyákot állítják ki két percre a hazaiaktól, 5 az 5-ben a csapatok (22:20) (22:20)

ETO-SZESE: Lorger, Somogyi – kapusok / Szabó, Németh, Gubó, Terenyi, Mota, Kalmár, Rivnyák, Hernandez, Halász, Gál, Gebhardt, Simon, Rosta, Tóth – mezőnyjátékosok / Magi Serra – vezetőedző
    Váci KSE: Vitáris, Nagy – kapusok / Bajorhegyi, Székely, Simányi, Császár, Tyiskov, Lendvay, Nikolicza, Laurencz, Gábori, Pál, Kökény, Bakos, Kocsi, György – mezőnyjátékosok / Rosta István – vezetőedző

Játékvezetők: Bonifert, Oláh

Nézőszám: 1.200