Nagyatádi FC – Diósdi TC 0:0 (vége) | Létavértes SC – Hajdúböszörményi TE 2:1 (vége) | Ebes KKSE – Cigánd 1:2 (vége)
Létavértes SC
2:1 (0:0)
Hajdúböszörményi TE
szombat 02.11.2013, 13:30 • Debreceni utca, Létavértes • NBIII - Nyugati csoport

Vége a mai találkozónak, a Létavértes 2-1-re múlta felül a Hajdúböszörményt. A kissé unalmasra sikeredett első játékrész után a második félidő már gólgazdagabbra sikeredett. Kertész Tamás gólja megtörte a jeget,s később Holecz szerencsétlen felszabadítása nyomán kétgólosra duzzadt a Léta előnye. Ezután a vendégeknek semmi sem jött össze, még egy tizenegyest is kihagytak, s csupán a mérkőzés vége előtt pár perccel tudtak szépíteni. Ez nem volt elég a pontszerzéshez a HTE részéről,s magabiztos hazai győzelmével továbbra is vezeti a Létavértes az NB III Keleti csoportját.
    Köszönöm szépen a figyelmet, kövessék nyomon további közvetítéseinket is! (15:27:23)

Nem hosszabbít sokat a játékvezető, le is fújj a találkozót!

Küzd, hajt a HTE, az egyenlítésért, a hazaiak pedig próbálják lassítani a játékot.

88
    A hazaiak kapusa, Szécsi Gergő kap sárga lapot időhúzás miatt.

87
    Milovacnak ez volt a 7. gólja az idei szezonban.

86
    A Hajdúböszörmény gólt szerzett!

GÓÓL!
    MILOVAC MARKO juttatta a hálóba a labdát pár méterről egy kavarodás után, ezzel szépítve az állást. Percek vannak hátra a mérkőzésből, kérdés, sikerül-e egyenlíteni?

85
    Bogdanovic a jobb alsóra helyezett, azonban Szécsi bravúrosan védte ki a tizenegyest!!

84
    Bogdanovic áll a labda mögött, ő lesz az ítélet-végrehajtó.

84
    Orosz a szabálytalanságáért sárga lapot kapott.

83
    Orosz buktatta Gömzét, TIZENEGYES A HTE-NEK!

81
    Bogdanovic kerülhetett volna helyzetbe, de későn kapta a passzt Gömzétől, így már lesen állította meg őt a spori.

Közel 10 perc van hátra a mérkőzésből.

78
    Vinicius remekül lövi el a labdát, ami veszélyesen tart a jobb alsó felé, ám Vasas állta a sarat, magabiztosan védett.

78
    Vasas igazgatja a sorfalat, Vinicius áll a labda mögött.

77
    Kertész ordít fel fájdalmasan, buktatták őt a kaputól 22 méterre, szabadrúgás.

Negyedóra van hátra a találkozóból,s nagyon eldőlni látszik a 3 pont sorsa. Kertész remek helyzetfelismerésének, illetve egy szerencsétlen öngólnak köszönhetően 2 gól az előnye a listavezető Létavértesnek, mely így egészen biztosan megtartja első helyét.