Békéscsaba – Kozármisleny 2:1 (vége) | Cegléd – Szolnok 1:2 (vége) | Tatabánya – Balmazújváros 2:1 (vége)
Sopron – Gyirmót 1:1 (vége) | – Szigetszentmiklós 1:1 (vége) | Nyíregyháza – Kisvárda 1:0 (vége)
Békéscsabai Előre 1912 SE
2:1 (1:1)
HR-Rent Kozármisleny FC
szombat 09.11.2013, 13:30 • Kórház utcai stadion, Békéscsaba • Merkantil Bank Liga

Ellentétes félidők után a második játékrészben mutatott teljesítmény miatt megérdemelten győzött a hazai csapat, ám a vendégek is pontot érdemeltek volna.
    Hiába játszott remekül a kontrákra építve az első 45 percben a Kozármisleny, a csereként beállt Pantovic góljával 2-1re vezetést szerzett a Békéscsaba, és ki is tartottak a mérkőzés végéig.
    Ezzel az eredménnyel a hazaiak a Siófokon már biztosan hoznak 2 pontot, míg a vendégek nem tudnak ellépni a kiesőhelyekről.
    A következő fordulóban a Békéscsaba Ajkára látogat, míg a Kozármisleny a Vasast fogadja. (15:22:36)

90+3
    A hazaiak már ne sietik el a bedobások elvégzését, ezt a bíró és a vendégek neheztelik. Leucuta sárgát is kap, mert nem hagyta elvégezni a szabadrúgást.

90+2
    Leucuta vesztette el a labdát az ellenfél 26-osánál.

90+1
    3 perc lesz a hosszabbítás.

90
    Leucuta beadására vetődött remekül Sólyom.

89
    Lucas bombázott főlé.

88
    Pantovic maradt lent a földön.

87
    Kovács lábáról vette el a labdát egy védő.

86
    Kiss vezette ki a labdát, remek helyről jöhet a Békéscsaba.

85
    Mosquera előtt keresztezett remekül Vattai.

84
    Balog Zs. tisztázott.

82
    Lucas maradt lent a földön, folytatni tudja, de a csabaiaknak már nincs több cserelehetőségük.

81
    Fellai helyet Turi a vendégek utolsó cseréjeként.

80
    Vendég szabadrúgás 25 méterre a kaputól. A labda mögött ismét Nagy, most viszont a falba lőtt.

79
    A Kozármisleny második cseréje: Pap folytatja Cziráki helyén.

79
    Soós került nagy helyzetbe, azonban lövés helyett a passzt választotta, ami nem érte el a csapattársat.