MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 2:0 (2. félidő) | Kaposvári Rákóczi FC – ZTE 4:0 (vége) | Balmazújváros – Nyíregyháza 0:0 (vége)
Békéscsaba – Szolnok 0:2 (vége) | Kozármisleny – Dunaújváros 2:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége)
Cegléd – Budapest Honvéd FC 1:0 (vége) | Fehérvár – Paksi FC 1:4 (vége) | Újpest FC – KTE-Phoenix Mecano 1:2 (vége)
Győr – Sopron 1:1 (vége) | Pécsi MFC – BFC Siófok 2:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Tatabánya 2:0 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
2:0 (1:0)
Dunaújváros PASE
szerda 13.11.2013, 13:30 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • Magyar Ligakupa

Kozármisleny hosszú idő után ismét mérkőzést nyert és gólokat rúgott.
    Végig uralták a mérkőzést, a második félidő derekán volt egy kisebb időszak amikor a Dunaújváros vette át a kezdeményezést, de nagy helyzetet nem tudott kialakítani.
    Hétvégén a bajnokságban a Vasas jön Kozármislenybe. (15:17:41)

90+2
    Bartus húzott le egy beadást.

90+2
    Dunaújvárosi szabadrúgás, Jakab lőtt távolról, Helesfay fogta.

90+1
    Hazai csapat végez el bedobást.

90+1
    2 perc a hosszabbítás.

90
    Hazai akció végén szabadít fel a vendég csapat.

89
    Hosszú szabadrúgását Fellai fejelte ki, Jakab lőtt, Helesfay fogta.

88
    Tar csúszott be hátulról Birtalannak, jogos a sárga. A sértettet ápolni kell.

87
    Dunaújváros kap szabadrúgást a saját térfelén.

86
    Helesfay végez el kirúgást.

85
    Szauter szabadított fel, Sitkuval szeben szabálytalankodtak a felezőnél.

85
    Jakab volt ismét lesen.

84
    Hazai csapat dob be, a partdobás után Tart buktatták.

83
    Németh érkezik a gólszerző Pap helyére.

81
    A játékvezető büntetőt ítélt.VÉG magabiztosan lőtt a bal sarokba, Bartus jobbra ment.

80
    Büntetőt végezhet el a hazai csapat a szélen betörő játékost buktatták. Az asszisztens segített a játékvezatőnek.