Tatabánya – Békéscsaba 0:0 (vége) | Nyíregyháza – Ajka 1:0 (vége) | Cegléd – Szigetszentmiklós 1:0 (vége)
Sopron – Kisvárda 3:1 (vége) | ZTE – Kozármisleny 2:1 (vége) | Gyirmót – Szolnok 3:4 (vége)
ZTE FC
2:1 (1:0)
HR-Rent Kozármisleny FC
szombat 30.11.2013, 15:00 • ZTE Aréna, Zalaegerszeg • Merkantil Bank Liga

A fagyott talajon nagyon sok hibával játszottak a csapatok. A 36. percben Bogunovic góljával szereztek vezetést a hazaiak, majd a 61. minutumban Holdampf távoli bombájával meg is duplázták az előnyt. Továbbra se alakult ki túl sok helyzet, de a 92. percben még Fenyvesi szépíteni tudott, azonban az egyenlítésre már nem maradt idő.
    Győzelmével a ZTE a 4. helyre lépett elő, míg a Kozármisleny maradt az utolsó pozícióban. (17:05:23)

90+3
    Hajdú lőtt a sorfalba egy szabadrúgást 17 méterről, kissé balról.

90+2
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    Nagy E. visszagurítását Vég lőtte kapura, Jahic még lábbal védett, de FENYVESI OLIVÉR elé került a labda, aki 13 méterről a bal felső sarokba bombázott.

90+1
    Frizoni jobb oldali beadását Helesfay húzta le Pavicevic elől.

90
    3 perc hosszabbítás lesz.

90
    Vituska lőtt 19 méterről, kissé jobbról a kapu mellé.

89
    Egy eladott labda után Grbic lábáról pattan a kapu mellé a játékszer.

88
    Jahic fogta a labdát a bal alsó saroknál.

86
    Vég ívelt a 16-oson belülre, de hosszan, így kirúgással jöhet Jahic.

85
    Vég tört volna be a 16-oson belülre, de Hajdú szerelte.

84
    Vendég szabadrúgás a kezdőkörből.

83
    Hajdú marad lent, játékvezetői labda.

82
    Egy jobb oldali beadást fejelt le Pavicevic, Helesfay megfogta.

81
    Vég passzolta ki a labdát az alapvonalon túlra, kirúgás.

79
    Kovács T. távoli lövése kerülte el a kaput.

77
    Egy keresztbelőtt labdát Vituska továbbított 5 méterről kapura, a hosszú saroknál álló Kovács G. azonban kivágta a labdát a gólvonalról.

77
    Pavicevic első lövése még lepattant a védőről, a 11 méterről leadott ismétlés azonban centikkel a jobb alsó sarok mellett hagyta el a játékteret.