Nyír-Flop-Holding Nyíregyháza – CSM Oradea 24:23 (vége) | HC Minaur Baia Mare – PLER-Budapest 29:29 (vége) | Tatai Atlétikai Club – Vác 20:31 (vége)
SBS Eger-Eszterházy SE – ETO-SZESE 24:19 (vége) | PLER-Budapest – CSM Oradea 31:25 (vége) | HC Minaur Baia Mare – Nyír-Flop-Holding Nyíregyháza 31:20 (vége)
Tatai Atlétikai Club – ETO-SZESE 22:29 (vége) | SBS Eger-Eszterházy SE – Vác 29:22 (vége)
SBS Eger-Eszterházy SE
29:22 (16:7)
Váci KSE
vasárnap 19.01.2014, 18:45 • Dr. Kemény Ferenc Városi Sportcsarnok, Eger • Dobó Kupa

És vége! A Győztes az SBS Eger-Eszterházy SE! A Vác ellen ugyan a második félidőben ítéltek a játékvezetők néhányat tévesen, de nem ezen múlt a mérkőzés. A vendégek az első félidőben szórakozták el ezt, amikor nem voltak képesek gólt szerezni.
    Köszönjük az egész hétvégés figyelmüket, reméljük jól szórakoztak! (20:13:14)

50
    Mérkőzés vége. (29:22)

50
    Szűcs kap még a meccs végén két percet. (29:22) (29:22)

50
    Gábori bal szélről szerez gólt. (29:22) (29:22)

50
    Padla jobb oldalról egy szenzációs átlövésből szerzi meg a hetedik gólját. (29:21) (29:21)

49
    Kökény labdaszerzés sután vitte végig. (28:21) (28:21)

49
    Belemenés a Vácnál. (28:20) (28:20)

49
    Zalai jobb szélről lőtt hatalmas felső lécet. (28:20) (28:20)

48
    Laurencz lövését bal oldalról védte Repóth. (28:20) (28:20)

48
    Szabó T. takarásból bal öldalról Nagy L. kezei között szerzett gólt. (28:20) (28:20)

47
    Székely Szabó T.-t tartotta fel, két percet kap érte. (27:20) (27:20)

46
    Kökény bal oldalról átlövésből szerzett gólt. A jobb felsőt lőtte ki. (27:20) (27:20)

46
    Pálos bal szélen kapott szenzációs labdát, aztán pedig Nagy L. ejtette át. Feladta talán a Vác a mérkőzést. (27:19) (27:19)

45
    Padla szerzett újabb gólt. (25:20) (26:19)

44
    Székely villámgyorsan válaszol rá. (24:20) (24:20)

44
    Pálos szerzett gól jobb szélről. Ez volt neki az ötödik. (24:19) (24:19)

44
    Gábori lövését lábbal védte, de pont a támadó kezébe pattant és azt már nem hibázta el. (23:19) (23:19)

43
    Pálos védekezett belül Laurenczel szemben, hét méteres. Pereverzia áll be védeni. (23:18) (23:18)

42
    Időt kér a Vác. Öt gólos a hátrány és még sok van hátra, rendet lehet tenni a fejekben. (23:18) (23:18)

Jankó Gergely

SBS Eger-Eszterházy SE: Repóth (Pereverzia) – Kocsis, Lezák, Menyhárt, Nyeste, Padla, Pálos, Pánczél, Szabó P., Szabó T., Szilágyi, Terenyei, Zalai, Szűcs.
    Váci KSE: Vitáris ( Nagy L.) – Császár, Pál, Lendvay, Nikolicza, Kökény, Székely, Laurencz, Simányi, Gábori, Kocsi, Tyiskov, Bajorhegyi, György, Joháczi.

Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter.