Balmazújváros – Létavértes SC 3:3 (vége)
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
3:3 (2:1)
Létavértes SC
csütörtök 06.02.2014, 14:00 • Edzőcentrum, Balmazújváros • Felkészülési mérkőzések

A második félidő egésze Létavértes labdabirtoklási fölényt hozott. Ennek ellenére eleinte az Újváros volt veszélyesebb a kontráiból, de később már erre sem futotta erejükből (leszámítva az utolsó tíz percet) és védekezésre kényszerültek. A játékrészben frissebb volt a vendég csapat és a cserék is többet tudtak hozzátenni a játékhoz az ő oldalukon. A meccs egészét, az első félidőben tapasztalt hazai és a második félidőben észlelt vendég fölényt számba véve teljesen megérdemelt a döntetlen. Mindkét oldalon (főleg létavértesi részről) voltak pontatlanságok, de ez a felkészülés ezen szakaszában bőven belefér. Én mára megköszönöm a figyelmüket Balmazújvárosból, de maradjanak velünk, hiszen jégkoronggal és kosárlabdával várjuk még Önöket! További jó böngészést kívánok az onlajnok.com-on! (15:49:58)

90
    Oláh ívelte középre, nem volt veszélyes, Szécsi kezei közé jutott a labda.

90
    Kónyát borították fel a védők a vendég térfél közepén. Talán ez az utolsó esély az Újvárosnak, hogy megnyerje a meccset.

90
    Oláhot gyötörte meg Kuti a bal oldalon, keményen és szabályosan. Kirúgás következik.

89
    Vinicius trükközgetését Kónya megunta, a félpálya magasságában nemes egyszerűséggel lábon rúgta.

88
    Murák legurította a középen érkező Pintérnek, akire lövés előtt Vinicius és Madar is kilépett és együttes erővel szerelték.

87
    Murák kapott egyet a lábára a bal oldalon, szabadrúgás.

86
    Vinicius sarokrúgását egy csatár elől jó ütemben öklözte el Mester!

85
    Vinicius ismét akcióban, a bal oldalon húzott egészen az alapvonalig, majd beadását blokkolta Bakos.

84
    A szögletet követő ellentámadásból Vinicius szöktette hosszan a meginduló Bereczkit.

83
    Belényesi cselezgetett a tizenhatoson belül, majd 14 méterről kapura lőtt, a labda Kutiról vágódott szögletre.

82
    Nagy adott középre jobbról, de ez könnyű zsákmány volt Szécsinek.

81
    A Létavértes gólt szerzett!
    Angyal szöktette a védők vonalában meginduló GALVAO LEAL VINICIUSt, aki egy cselt követően Mester és egy védő válla fölött elemelve a labdát, 12 méterről a bal felsőbe lőtt, 3-3!

80
    Most Vinicius tekert középre balról, ez is pontatlan.

79
    Burics ívelte középre, de nem volt veszélyes, mindenki feje fölött és a kapu mellett is elszállt a labda.

78
    Vinciust Bakos akasztotta meg a hazai térfél középen, szabadrúgás.

77
    Pintér finom, löbbölt passzából Belényesi lépett volna ki ziccerben, de már lesen volt.

76
    Burics 30 méteres lövése lecsúszott, de pont így lett volna jó Bereczkinek, ha nincs lesen.