Balmazújváros – DVSC-DEAC 1:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – FK DAC 1904 1:1 (vége) | Cigánd – FC Olimpia Satu Mare 3:3 (vége)
Tisza Volán SC – Bajai LSE 0:1 (vége) | Hajdúböszörményi TE – Tiszavasvári SE 5:1 (vége) | Budaörs – ESMTK 3:1 (vége)
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
1:2 (1:1)
DVSC-DEAC
szerda 12.02.2014, 13:00 • Edzőcentrum, Balmazújváros • Felkészülési mérkőzések

A játék összképét tekintve abszolút megérdemelt a vendégek sikere, hiszen a Léta révén mind az első és a DEAC révén mind a második félidőben jobban játszottak ellenfelüknél, akik fáradtan és több megye I.-ben szereplő játékossal érkeztek a meccsre. A második félidő különösen izgalmas játékot hozot, futószalagon jöttek a helyzetek főleg a debreceniektől, de ekkor már az Újváros is próbálkozott többször is, nem úgy mint az első játékrészben. Információink szerint sem a kis Lokinak, sem a Létának nem lesz edzőmeccse már a héten, míg az Újváros szombaton délután 2 órától a Hatvan együttesét fogadja. Terveink szerint azt is közvetítjük majd. De addig sem maradnak foci nélkül, hiszen ma még több edzőmeccs is vár Önökre. Maradjanak velünk! (15:06:07)

88
    Sárközi 25 méteres lövését bravúrral védte Csorvási!

86
    Szabó tört volna kapura ziccerben, de már lesen volt.

85
    A DEAC gólt szerzett!
    A megtélt büntetőt KIRÁLY VITALIJ a jobbra vetődő Tóth D. mellett magabiztosan a bal alsóba passzolta, 1-2!

84
    Kondás sarokrúgása után középen Bokros a labda helyett a lőni készülő Hajdu lábát találta el és a bíró a tizenegyes pontra mutatott!

83
    Karikás jobb oldali beadását Privigyei tudta tisztázni szögletre

82
    Kondás bal oldali beadása mindenkinek hosszú lett, Ruzsa csak a túloldalon tudta begyűjteni.

80
    Jó iramú a meccs, kifejezetten hajtós találkozó ez. Ez elsősorban a vendégeknek köszönhető, de a fáradtan mozgó hazaiak is becsülettel küzdenek.

78
    Kondás balról érkező, pontos beadását az érkező Szabó 7 méterről, nagy helyzetben a kapu mellé fejelte!

77
    Egy szabadrúgás-kombináció után Vachtler adott középre jobbról, de mindenki feje fölött elszállt a labda.

76
    Szabó tört befelé jobbról, majd a második hullámba, Karikásnak tette vissza a labdát, akinek a próbálkozását sáncolta egy védő.

75
    Sárközi lőtt 24 méterről, középről, a labda a kapufán csattant!

73
    Csere a kis Lokinál: lemegy Molnár, bejön Ruzsa.

73
    Hazai csere következik: Vólent helyére jön Jókai.

72
    Egy ellentámadás végén Molnár tette jobbról középre a labdát Szabónak, aki egy átvétel után, 12 méterről, teljesen tisztán lőtt, centikkel ment el a jobb kapufa mellett a labda!

71
    Bokros tört befelé a jobb oldalon, majd szerelték, szöglet. Vachtler végezte el, kifejelik a védők.

70
    Bakos adta el a labdát a félpályánál, 3 a 2-ben jöhetett a kis Loki, de Kondás passza a ziccerben érkező Molnárnak pontatlan volt!

69
    Nagyon jön a DEAC, Tóth D.-nek most kétszer is kellett védeni, mindkétszer Balogh távoli lövését hatástalanította!

Salacz Bence

Gólok: 35. Vólent – 2. Bereczki, 85. Király (bünt.)

Lapok:   43. Burics (DVSC2)

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Szalma (46. Tóth D.) – Vachtler, Bakos, Privigyei, Víg – Posta (46. Bokros), Müller, Murák, Sárközi – Demjén (66. Vincze), Vólent (73. Jókai)
    Cserék: Tóth D. (46.) – Bokros (46.), Vincze (66.), Jókai (73.)

DVSC-DEAC: Első félidő: Tóth Cs. – Kuti, Bényei, Kinyik, Suskó – Bereczki, Burics, Madar, Orosz – Vinicius, Angyal
    Második félidő: Csorvási – Karikás, Hajdu, Nagy O., Barna – Szabó, Kónya, Király, Kondás – Molnár (73. Ruzsa), Balogh

Cserék: Éder Gergő – Ruzsa Zoltán (73.)

Játékvezetők: Solymosi Péter – Tőkés Róbert, Kövér Tamás