Szolnok – Szigetszentmiklós 1:1 (vége) | Cegléd – Békéscsaba 2:7 (vége) | BFC Siófok – Kisvárda 2:0 (vége)
Nyíregyháza – Tatabánya 2:0 (vége) | Sopron – Dunaújváros 1:2 (vége) | ZTE – 0:1 (vége)
Gyirmót – Kozármisleny 3:1 (vége)
Gyirmót FC Győr
3:1 (0:1)
HR-Rent Kozármisleny FC
szombat 22.03.2014, 18:00 • Gyirmót SE Sporttelep, Győr-Gyirmót • Merkantil Bank Liga

Az első félidőben aktívabb volt a vendég csapat, ami egy gólt is eredményezett. A játékrész végén már a Gyirmót is megmutatta az oroszlánkörmeit, de igazán csak a második 45 percben lendültek bele Illésék. 10 percen belül szerzett 2 góllal megfordították a mérkőzést, majd a maradék időben is többet veszélyeztettek, a végén még megtoldották az előnyüket, így megérdemelten tartották otthon a 3 pontot. (09:48:10)

90+3
    A szöglet már veszélytelen.

90+3
    Nagy Mihály Krisztián közeli lövését védi hatalmas bravúrral Somogyi!

90+2
    A Gyirmót gólt szerzett!
    Bravúrral hárított lövés után a lepattanóra OROSS MÁRTON csapott le, és közelről a bal alsóba vágta a labdát! 3:1

90
    A játékvezető 3 percet hosszabbít.

86
    A frissen beállt Fejes ad középre, a labda centikkel magasabb a kelleténél, így Oross nem tud belefejelni.

84
    Cseri lesérül, ápolni kell és a játékot sem tudja folytatni. Fejes áll a helyére.

82
    Cseri sárgul be.

80
    Papp kap indítást, azonban kisodródik, így szögletre tisztáznak a vendégek. A sarokrúgás után Sólyom öklözi ki a labdát.

76
    Papp kap sárgalapot.

75
    Magasföldi szabadrúgása veszélyesen tekeredett a bal fölső sarok felé, de Sólyom hatalmas bravúrral védett.

70
    Illés passzol Cserihez a jobb oldalról, de a védők felszabadítanak.

69
    Utolsó vendég csere: Varga érkezik Szabó helyére.

66

ILLÉS végez el 30 méterről szabadrúgást. A labda kapura száll, a tizenhatoson belül mindenki elugrik a labda elől, ez Sólyom kapust annyira megzavarta, hogy mozdulni sem tudott a labdára

64
    Vendég csere: Cziráki helyett érkezik Nagy Mihály.

63
    Illés jobbról laposan gurítja le a szabadrúgást a középen őrizetlen Cserinek, aki kapásból kapu fölé lő.