Balatonfüred – Gyöngyös 27:21 (vége) | ETO-SZESE – Vác 25:29 (vége) | Mezőkövesdi KC – Cegléd 27:22 (vége)
Balatonfüredi KSE
27:21 (11:8)
B.Braun Gyöngyös KK
szombat 22.03.2014, 12:50 • Balaton Szabadidő- és Konferenciaközpont • Férfi kézilabda NB1

Az első félidőben megszerzett előnyét a füredi csapat folyamatosan növelni tudta. A mai napon egységesebb, koncentráltabb játékot mutattak be ellenfelüknél. Teljesen megérdemelt hazai győzelem született. A különbség abból is adódott ,hogy míg a Fürednél 11 játékos volt eredményes, addig gyöngyösi részről csak 6 játékos vette ki a részét a gólgyártásból. A 12 perces füredi kiállítás alatt is 6 alkalommal voltak eredményesek hátrányban. Székely válogatott formában védett. A visszavágó ennek ellenére, biztos nagy csatát ígér. Azonos játékosállomány és tudás. De ma a Füred jobban akarta a győzelmet. (14:21:46)

60
    Mérkőzés vége. (27:21)

60
    BÓKA BENDEGÚZ ezt is Holló talpa alatt. (27:21) (27:21)

59
    Újabb szélső gól VARSANDÁN MILÁNTÓL: (26:21) (26:21)

58
    SZÖLLŐSI ÁDÁM , Komendánt fejére húzta a labdát. (26:20) (26:20)

58
    Tombor harcolta ki . BÓKA BENDEGÚZ szépen bepattintotta. (26:19) (26:19)

56
    A csereként beállt KOmendánt védett (25:19) (25:19)

56
    FREY TAMÁS szépen lecunderezte a labdát. (25:19) (25:19)

55
    Sándor lövése centikkel ment el a kapu mellett (25:18) (25:18)

55
    Juhász eladta a labdát. Rossz bejátszást adott Bánhidinak. (25:18) (25:18)

55
    SÁNDOR ÁKOS átlövésből szerzi első találatát. (25:18) (25:18)

54
    Koller TAmás (25:17) (25:17)

53
    Vendég időkérés. (25:17) (25:17)

52
    JUHÁSZ KÁROLY labdája éppen csak befért a rövidbe (25:17) (25:17)

51
    TOMBOR CSABA szenzációs átlövése a hosszúba talált helyet (24:17) (24:17)

51
    Szöllősi bokája megsérült. (23:17) (23:17)

51
    IVÁNCSIK ÁDÁM talált be (23:17) (23:17)

50
    Tombor szépen húzta le a kínaira feladott labdát. (23:16) (23:16)

50
    Bánhidi Bence (23:16) (23:16)

Timea Osvath

Kommentátort keresünk a B.Braun Gyöngyös KK csapatának meccseihez. További információk.

Balatonfüredi KSE: Székely, Komendánt- Nagy, Gerdán, Németh, Juhász, Bóka, Kis, Bánhidi, Szöllősi, Pásztor, Kovács, Tombor, Faluvégi, Zdolik, Grigoriev,
    B.Braun Gyöngyös KK: Hudák, Holló, Tamási- Bakos, Sándor, Frey, Iváncsik, Varsandán, Szöllősi, Hajdu, Debreczeni, Szalafai, Koller, Mekaru

Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert