Balatonfüred – Gyöngyös 27:21 (vége) | ETO-SZESE – Vác 25:29 (vége) | Mezőkövesdi KC – Cegléd 27:22 (vége)
ETO-SZESE
25:29 (11:12)
Váci KSE
szombat 22.03.2014, 18:00 • Egyetemi Csarnok, Győr • Férfi kézilabda NB1

A szoros első félidőt követően a Vác hamar ellépett a győriektől, akik kettős emberelőnyben sem tudtak felzárkózni, sok hibával játszottak, így a Vác ilyen különbséggel is megérdemelten nyerte meg ezt a bennmaradás szempontjából rendkívül fontos mérkőzést. (19:31:06)

60
    Mérkőzés vége. (25:29)

60
    Az utolsó másodpercben még GEBHARDT talál a kapuba. (25:29) (25:29)

60
    LENDVAY belövi a Pesic szabálytalansága után járó hetest. (24:29) (24:29)

60
    Pesic áll ki két percre, ziccerben szabálytalankodott a beaállóval.

60
    MOTA átlövése a bal alsóban. (24:28) (24:28)

60
    Lorger védése után indul a Győr. (23:28) (23:28)

59
    MOTA válaszol egy szép átlövéssel. (23:28) (23:28)

58
    KÖKÉNY vészkapus mezben lő be egy ziccert. (22:28) (22:28)

58
    Két perc 20 másodperc van hátra, pillanatokon belül visszajöhet a Vác csapatába Pál, az öt gólos vezetés már a nyilvánvaló győzelmet jelenti a vendégeknek. (22:27) (22:27)

58
    Vendég időkérés. (22:27) (22:27)

58
    Simont kell ápolni, de folytatja a játékot. (22:27) (22:27)

58
    Simon Bence fordul bele a védőjébe, a Vác támadhat. (22:27) (22:27)

57
    LAURENCZ átlövése akad be Lorger kapujába. (22:27) (22:27)

57
    GEBHARDT szélső módjára, bevetődve értékesíti a hetest. (22:26) (22:26)

56
    Hernandez szerez labdát, Pál rántja le a szaggatottnál, kiállítás és hetes jön. (21:26) (21:26)