Tatabánya – Szigetszentmiklós 3:2 (vége) | Kozármisleny – Kisvárda 3:1 (vége) | Ajka – BFC Siófok 4:1 (vége)
Békéscsaba – Gyirmót 1:2 (vége) | Nyíregyháza – Sopron 0:1 (vége) | – Balmazújváros 3:0 (vége)
ZTE – Cegléd 2:0 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
3:1 (2:0)
Kisvárda Master Good
szombat 12.04.2014, 16:30 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • Merkantil Bank Liga

Egy igazán jó mérkőzésen megérdemelten nyert a hazai csapat. A második félidőt is jól kezdte a Kozármisleny és negyed óra után megszerezte a harmadik találatot. A Kisvárda pontrúgásokból tudott veszélyeket kialakítani, és egy ilyen végén még szépíteni is tudott, de többre már nem futotta az erejéből.
    Szépen jubilált a hazai csapat és nyert a 200. NB-II-es mérkőzésén. (18:20:40)

90+3
    Lesen volt a gólszerző Pavlovic.

90+3
    Hazai csapat dobhat.

90+2
    Ígéretes kontra állt meg egy rossz passz miatt.

90+1
    3 perc hosszabbítás lesz.

90
    Kontra végén Fenyvesi beadását Hegedűs rúgta szögletre.

89
    Nem tud támadást vezetni a Kisvárda, jól védekezik a hazai csapat.

88
    Most a Kozármisleny a vendég kapu előtt tartja a labdát.

87
    Kisszöglet után, most szabadrúgás következik a sarokból.

87
    Hazai szöglet következik.

85
    Irhás beadása után fejelt Farkas, Holczer hárított, de nem tudta csak másodszorra fogni.

85
    Varga kapott szövegelésért lapot.

84
    Hazai csapat dobhat a saját térfelén.

82
    Kisvárda végezhet el szabadrúgást, de ebből most nem lett helyzet.

81
    Venczel helyett jött Farkas.

80
    Nagy helyére jött Toricska.

78
    Fodor ment el a szélen élesen lőtt középre, Holczer kivetődve védte, de éppen Irhás elé pattant aki kapásból lőtt, Holczer visszavetődve hárított.

78
    Kovács D. lövését fogta Nacsa.

Nándor Pehr

Kommentátort keresünk a Kisvárda Master Good csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 2. Oláh, 36. Fitos, 61. Tóth – 69. Pavlov

Lapok:   54. Kovács T. (KOZ), 68. Fellai (KOZ), 85. Varga (KOZ) – 57. Molnár (VSE)

HR-Rent Kozármisleny FC: Holczer – Kiss, Fellai, Petrók, Fenyvesi – Fitos, Szabó (63' Kovács D.), Kovács T., Nagy M. K. (80' Toricska), – Oláh, Tóth (70' Varga)
    Cserék: Sólyom, Vattai, Cziráki, Varga B., Kovács D., Toricska, Schneider

Kisvárda Master Good: Nacsa – Mboussi, Hegedűs, Bognár, Kornutyak – Venczel (81' Farkas), Fodor, Üveges (67' Irhás), Miskolczi (59' Brankovics), Molnár – Pavlov
    Cserék: Petranics, Varga A., Nagy B., Brankovics, Farkas, Oláh D., Irhás

Játékvezetők: Böcskei Balázs, Aradi József, Márton Zsolt