PLER-Budapest – Mezőkövesdi KC 31:26 (vége) | ETO-SZESE – Cegléd 41:34 (vége) | Vác – Orosháza 22:25 (vége)
ETO-SZESE
41:34 (19:18)
Ceglédi Kézilabda Klub SE
szerda 23.04.2014, 18:00 • Egyetemi Csarnok, Győr • Férfi kézilabda NB1

Meglepően fölényes győzelmet aratott a SZESE, de ez csak annak meglepő, aki nem látta a mérkőzést. A vendégek ugyan az első 5 percben még vezettek, de az első félidő folyamán a 2-3 gólos előny mindig a SZESE-nél jelentkezett.

A második félidő közepén folyamatosan elhúztak a hazaiak, elsősorban a szédületes teljesítményt nyújtó Halász Levente jóvoltából, akit nem tudtak tartani a vendégek. A vendégeknél is akadt egy jó teljesítmény, Takács Bence, de ez is csak arra volt elég, hogy tisztesnek tűnő vereség legyen a vége.

Ezzel a győzelemmel a SZESE még életben tartja halvány reményeit a bennmaradásra, sokat jelenthet nekik ez az önbizalom növelő eredmény. (19:39:57)

60
    Mérkőzés vége. (41:34)

60
    LÁSZLAI faragja a hátrányt a végére. (41:34) (41:34)

60
    HALÁSZ megdobja a 11. gólját is. (41:33) (41:33)

59
    HALÁSZ 10. gólja. (40:33) (40:33)

59
    DENGI talál be a vendégektől. (39:33) (39:33)

59
    HALÁSZ átlövése a hálóban. (39:32) (39:32)

59
    Lorger védi Takács átlövését. (38:32) (38:32)

58
    A túloldalon PESIC kap ziccerben egy labdát, belövi. (38:32) (38:32)

58
    LÁSZLAI értékesít egy bejátszást. (37:32) (37:32)

57
    NÉMETH GÁBOR átlövését nem tudja védeni Bősz. (37:31) (37:31)

56
    Lorger véd egy gyenge átlövést. (36:31) (36:31)

56
    HALÁSZ nyolcadik gólja! (36:31) (36:31)

56
    TÓTH NORBERT válaszol azonnal beállóból. (35:31) (35:31)

56
    HALÁSZ szerzi az újabb gólját. (35:30) (35:30)

55
    Hazai időkérés. (34:30) (34:30)

55
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Rosta Miklós (ETO-SZESE). (34:30)

55
    Ziccert ront Terenyi, a túloldalon is egy technikai hiba. (34:30) (34:30)

ETO-SZESE: Lorger, Somogyi – Szabó A., Németh, Gubó, Terenyi, Mota, Kalmár, Rivnyák, Hernandez, Halász, Gál, Gebhardt, Simon, Pesic, Tóth E.

Vezetőedző: Rosta Miklós

Ceglédi Kézilabda Klub SE: Bősz, Lakos – Endrédi, Varga, Tóth N., Dengi, Lászlai, Hódi, Benke, Vujovic, Csőke, Lepsényi, Takács, Perisic, Antal, Bíró

Vezetőedző: Kökény István

Játékvezetők: Bóna Szabolcs – Miskei Balázs