Benfica – Juventus FC 2:1 (vége) | Sevilla – Valencia 2:0 (vége)
Sevilla FC
2:0 (2:0)
Valencia CF
csütörtök 24.04.2014, 21:05 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Európa liga

Egy nagyon küzdelmes, harcias mérkőzésnek lehettünk szemtanúi. Az első félidőben a sevillaiak domináltak, a második félidő viszont a Valencia csapatáé volt. A vendégek megérdemeltek volna legalább egy szépítő gólt, de ma nem volt szerencséjük, Fortuna végig a házigazda kezét fogta. Jó pozícióból várhatja a visszavágót a Sevilla gárdája. A valenciaiakat még korai leírni, különösen annak tudatában, hogy az előző fordulóban 0:3 után harcolták ki az elődöntőbe jutást. Miért ne jöhetne ez újra össze nekik? A visszavágó minden kérdésre választ ad majd..

Köszönöm a figyelmüket! (22:58:46)

90+3
    Nagyon úgy néz ki, hogy nem lesz örömünnep Valenciában, ellentétben Sevillában lassan kezdetét veheti a fieszta.

90+3
    Mit hagytak ki a hazaiak! Egy jobb oldali kapu elé ívelés után Iborra érkezett jól kapu előtt, majd tüzelt hat méterről alig fölé!

90+2
    Mathieu sárgul be.

90+2
    Támadnak a vendégek, önfeláldozóan védekeznek a hazaiak.

88
    Bal oldalról rúgtak szögletet a valenciaiak, de ezúttal helyzetig nem verekedték magukat.

88
    Mit hagytak ki a valenciaiak! Piatti hat méterről a felső lécet fejeli telibe!

87
    Jonas hét méterről leadott lövését védi reflexmozdulattal Beto kapus!

87
    A sevillaiak már nem cifrázzák a játékot, olykor a lehető legegyszerűbb megoldást választják.

85
    Jobb szárnyról ívelhettek kapu elé egy szögletet a vendégek, de a hazai védelem állta sarat, kivédekezik az akciót.

85
    A vendégcsapat szögletre "cseréli" a szabadot.

84
    Szabadrúgást rúghatnak a vendégek, jobb oldalról jöhet majd a kapu elé ívelés.

83
    A hazaiak javarészt a védekezésre koncentrálnak, már nem erőltetik feltétlenül a támadásokat.