Tatabánya – Ajka 2:3 (vége) | Dunaújváros – Kozármisleny 3:0 (vége) | Cegléd – Gyirmót 0:4 (vége)
Békéscsaba – Szigetszentmiklós 0:1 (vége) | – Kisvárda 4:1 (vége) | Sopron – Balmazújváros 2:1 (vége)
Nyíregyháza – BFC Siófok 2:2 (vége)
Dunaújváros PASE
3:0 (3:0)
HR-Rent Kozármisleny FC
szombat 10.05.2014, 17:30 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • Merkantil Bank Liga

Jobban kezdett a Kozármisleny a második félidőben,szép támadásokat indítottak,de komolyabban veszélyeztetni nem tudtak. Majd éledeztek a hazaiak,de gól már nem esett a 2. félidőben.

Összességében a papírforma érvényesült és kellett is a 3 pont a hazaiaknak,ugyan is a Gyírmót 4-0-ra nyert Cegléden.

Köszönjük,hogy velünk tartottak. (19:24:28)

90'+2
    Csehi-Godslove-Villám összjáték végén tisztáznak a védők. A hazaiak kezezést reklamálnak,de a játékvezető szögletet mutat.

90'+1
    Vendég bedobás,de Godslove tisztáz.

90'+1
    2 perc a hosszabbítás.

90'
    Lent marad egy vendég játékos,Godslove lövi ki a labdát.

89'
    Villám próbálkozott egy lövéssel,de mellé ment.

88'
    Egyenlőre nem látjuk mennyi lesz a hosszabbítás.

87'
    Középpályán folyik a játék,nagyon érzik már a mérkőzés végét a csapatok.

86'
    Közép pályán passzolgatnak a vendégek,majd beívelnek a szélről. Kirúgás a vége.

85'
    Az utolsó 5 perc kezdődik meg a rendes játékrészből.

83'
    A szögletből Sárközi próbálkozott és majdnem gólt szerzett.

83'
    Godlsove indítja Ato-t,passzol Jakabnak. A védők szögletre tisztáznak.

82'
    Ato nehezen,de talpra áll,kisebb ápolás után visszaáll.

81'
    Ato marad lent,kirúgják a vendégek.

80'
    Ato lő messziről és a kapusnak kell nyújtózkodnia.

79'
    Közép pályán folyik a játék.

77'
    Vendég támadás végén Beleuc tisztáz bedobásra. A bedobásból az eredménykijelzőt vették célba a vendégek,ugyan is odáig szállt a labda.