Shakhter Karagandy – FK Atlantas Klapéda 3:0 (vége) | Hapoel Be’er Sheva FC – RNK Split 0:0 (vége) | Myllykosken Pallo 47 – Dinamo Minszk 0:0 (vége)
Omonia – FK Budućnost Podgorica 0:0 (vége) | Keşla FK – Elfsborg 0:1 (3:4 bűnt. vége) | FK Krasznodar – JK Sillamäe Kalev 5:0 (vége)
FK Haugesund – FK Sarajevo 1:3 (vége) | Esbjerg FB – FK Kairat Almaty 1:0 (vége) | Liberec – MFK Kosice 3:0 (vége)
FC Vaduz – KS Ruch Chorzów 0:0 (vége) | Lech Poznań – Kalju 3:0 (vége) | KS Flamurtari Vlorë – Petrolul 1:3 (vége)
FC Zimbru Chişinău – PFC CSKA Sofia 0:0 (vége) | Göteborg – Győr 0:1 (vége) | Tromsö – Víkingur 1:2 (vége)
FC Chikhura Sachkhere – Bursaspor 1:0 (4:1 bűnt. vége) | Soligorsk – Derry City 5:1 (vége) | AIK Fotboll – Linfield 2:0 (vége)
Hapoel Tel Aviv – Astana 1:0 (vége) | FC Zorya Luhansk – KF Laçi 2:1 (vége) | Asteras – Rovaniemi 4:2 (vége)
Sligo – Rosenborg BK 1:3 (vége) | WKS Zawisza Bydgoszcz – Zulte Waregem 1:3 (vége) | Hajduk – Dundalk FC 1:2 (vége)
FC Koper – Neftchi 0:2 (vége) | Široki Brijeg – FK Mladá Boleslav 0:4 (vége) | Jagodina – CFR Cluj 0:1 (vége)
Diósgyőri VTK – PFK Litex Lovech 1:2 (vége) | ND Gorica – Molde 1:1 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Rijeka 1:2 (vége)
Crusaders F.C. – IF Brommapojkarna 1:1 (vége) | St. Johnstone – FC Luzern 0:0 (vége) | SKN Sankt Pölten – Botev 2:0 (vége)
FH Hafnarfjördur – Neman Grodno 2:0 (vége) | UMF Stjarnan – Motherwell 3:2 (hosszabbítás vége)
FC Shakhter Karagandy
3:0 (0:0)
FK Atlantas Klapéda
csütörtök 24.07.2014, 14:30 • Shakhtyor stadion • Európa liga

Az első félidőben is már a hazaiak előtt adódtak lehetőségek, akkor azonban ezek még rendre kimaradtak. Aztán a fordulást követően a Shakhter azonnal betalált, majd a 61. percben gyakorlatilag már biztossá tette továbbjutásukat. A vendégek ugyan ímmel-ámmal próbálkoztak, de lélekben ők is tudták, hogy számukra ez a hajó már elúszott. A mérkőzés ráadásában a kazahok még a kegyelemdöfést is bevittek, megérdemelten lesznek ott a selejtező következő fordulójában.
    Köszönöm a figyelmüket! (16:25:10)

90+3
    A Shakhter Karagandy gólt szerzett!
    Megvan a kegyelemdöfés! Murzoev jó labdája után ROMAN MURTAZAYEV talál a vendégek kapujába. Murtazayev alig három perce állt be.

90+2
    Baranauskas ellen szabálytalankodtak, a litvánoké a labda.

90+1
    Bayzhanov volt lesen, a vendégek jöhetnek kifelé szabaddal.

90
    Jemeļins szabálytalankodott, az elvégzett hazai szabadrúgás után Maliy próbálkozott meg egy lövéssel, kísérlete nem talált kaput.

89
    Finonchenko helyére Murtazayev érkezett.

87
    Murzoev volt lesen, szabaddal jöhet kifelé az Atlantas.

86
    Bartkus végezte el a litvánok szabadrúgását, nem sokáig volt a vendégeknél a labda.

85
    Rakauskas ellen szabálytalankodtak, szabadrúgással jöhetnek a vendégek.

84
    Topcagic helyére Murzoev érkezett.

83
    Nem sok érdemles esemény történik a pályán, a legfontosabb kérdés már eldőlt.

81
    Jokšas volt szabálytalan, a Shakhter jöhet szabadrúgással. A hazaiak kényelmesen tartják a labdát.

80
    Žukauskas helyére Rakauskas érkezett.

79
    Mezőnyben folyik a játék, igazából mivel már eldőlt a továbbjutás kérdése, mindkét csapat minél hamarabb szeretne túl lenni a mérkőzésen.

78
    Konysbaev eresztett el egy lövést kapura, Galdikas a helyén volt. A vendégek építkezhetnek.

77
    A kazahok már nem erőltetik különösebben a támadásokat, számukra tökéletes ez az eredmény.