Shakhter Karagandy – FK Atlantas Klapéda 3:0 (vége) | Hapoel Be’er Sheva FC – RNK Split 0:0 (vége) | Myllykosken Pallo 47 – Dinamo Minszk 0:0 (vége)
Omonia – FK Budućnost Podgorica 0:0 (vége) | Keşla FK – Elfsborg 0:1 (3:4 bűnt. vége) | FK Krasznodar – JK Sillamäe Kalev 5:0 (vége)
FK Haugesund – FK Sarajevo 1:3 (vége) | Esbjerg FB – FK Kairat Almaty 1:0 (vége) | Liberec – MFK Kosice 3:0 (vége)
FC Vaduz – KS Ruch Chorzów 0:0 (vége) | Lech Poznań – Kalju 3:0 (vége) | KS Flamurtari Vlorë – Petrolul 1:3 (vége)
FC Zimbru Chişinău – PFC CSKA Sofia 0:0 (vége) | Göteborg – Győr 0:1 (vége) | Tromsö – Víkingur 1:2 (vége)
FC Chikhura Sachkhere – Bursaspor 1:0 (4:1 bűnt. vége) | Soligorsk – Derry City 5:1 (vége) | AIK Fotboll – Linfield 2:0 (vége)
Hapoel Tel Aviv – Astana 1:0 (vége) | FC Zorya Luhansk – KF Laçi 2:1 (vége) | Asteras – Rovaniemi 4:2 (vége)
Sligo – Rosenborg BK 1:3 (vége) | WKS Zawisza Bydgoszcz – Zulte Waregem 1:3 (vége) | Hajduk – Dundalk FC 1:2 (vége)
FC Koper – Neftchi 0:2 (vége) | Široki Brijeg – FK Mladá Boleslav 0:4 (vége) | Jagodina – CFR Cluj 0:1 (vége)
Diósgyőri VTK – PFK Litex Lovech 1:2 (vége) | ND Gorica – Molde 1:1 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Rijeka 1:2 (vége)
Crusaders F.C. – IF Brommapojkarna 1:1 (vége) | St. Johnstone – FC Luzern 0:0 (vége) | SKN Sankt Pölten – Botev 2:0 (vége)
FH Hafnarfjördur – Neman Grodno 2:0 (vége) | UMF Stjarnan – Motherwell 3:2 (hosszabbítás vége)
FC Koper
0:2 (0:1)
Neftchi Baku PFK
csütörtök 24.07.2014, 20:30 • ŠRC Bonifika, Koper • Európa liga

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (22:30:28)

Továbbjutott 3:2-es összesítéssel a Neftchi Baku.

Hiába győzött az első mérkőzésen idegenben a Koper, hazai pályán nem tudta megőrizni előnyét az azeriekkel szemben. Seyidov az első félidő közepén előnyhöz juttatta a végig sokkal veszélyesebben támadó Neftchit, s Stromajer kiállítása a második játékrész elején gyakorlatilag eldöntötte ezt a párharcot. Kellett azonban a vendégeknek még egy gól a továbblépéshez, s ezt Cardoso a hajrában be is lőtte. A hosszabbítás kiharcolásától így sem állt azonban messze a Koper, de Pucko lövése a végén a kapufán csattant.

90+5

90+5
    Galesic szöglete után Covilo támadja szabálytalanul Stamenkovic kapust.

90+5
    Pucko lövése egy védőt is érintve csattan a kapufán, szöglet!

90+4
    Csere a vendégeknél, Badalov váltja Nfort.

90+3
    Nfor szabálytalan támadásban Guberaccal szemben, szabadrúgás kifelé.

90+2
    Wobay végezhet el szabadrúgást jó helyről, de lövése elkerüli Radosevic kapuját.

90+1
    Szöglet a hazaiak javára, Galesic sarokrúgása után Halilovcic szabálytalan Wobayjal szemben, szabadrúgás kifelé.

90
    Öt perc a hosszabbítás.

89
    Hadzic helyére Lotric érkezik a végére a hazaiaknál.

88
    Pucko lövését védi magabiztosan Stamenkovic.

87
    Gregoric lépett oda Wobaynak, szabadrúgás.

85
    Masimov lövését blokkolják a vendégvédők – egy Koper-találat most hosszabbítást érne...

84
    A Neftchi gólt szerzett!
    Wobay szöglete után Flavinho ugratta ki CARLOS CARDOSO-t, s a felfutó jobbhátvéd beveszi Radosevic kapuját. Ezzel a találattal immár az azeriek állnak továbbjutásra!