Shakhter Karagandy – FK Atlantas Klapéda 3:0 (vége) | Hapoel Be’er Sheva FC – RNK Split 0:0 (vége) | Myllykosken Pallo 47 – Dinamo Minszk 0:0 (vége)
Omonia – FK Budućnost Podgorica 0:0 (vége) | Keşla FK – Elfsborg 0:1 (3:4 bűnt. vége) | FK Krasznodar – JK Sillamäe Kalev 5:0 (vége)
FK Haugesund – FK Sarajevo 1:3 (vége) | Esbjerg FB – FK Kairat Almaty 1:0 (vége) | Liberec – MFK Kosice 3:0 (vége)
FC Vaduz – KS Ruch Chorzów 0:0 (vége) | Lech Poznań – Kalju 3:0 (vége) | KS Flamurtari Vlorë – Petrolul 1:3 (vége)
FC Zimbru Chişinău – PFC CSKA Sofia 0:0 (vége) | Göteborg – Győr 0:1 (vége) | Tromsö – Víkingur 1:2 (vége)
FC Chikhura Sachkhere – Bursaspor 1:0 (4:1 bűnt. vége) | Soligorsk – Derry City 5:1 (vége) | AIK Fotboll – Linfield 2:0 (vége)
Hapoel Tel Aviv – Astana 1:0 (vége) | FC Zorya Luhansk – KF Laçi 2:1 (vége) | Asteras – Rovaniemi 4:2 (vége)
Sligo – Rosenborg BK 1:3 (vége) | WKS Zawisza Bydgoszcz – Zulte Waregem 1:3 (vége) | Hajduk – Dundalk FC 1:2 (vége)
FC Koper – Neftchi 0:2 (vége) | Široki Brijeg – FK Mladá Boleslav 0:4 (vége) | Jagodina – CFR Cluj 0:1 (vége)
Diósgyőri VTK – PFK Litex Lovech 1:2 (vége) | ND Gorica – Molde 1:1 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Rijeka 1:2 (vége)
Crusaders F.C. – IF Brommapojkarna 1:1 (vége) | St. Johnstone – FC Luzern 0:0 (vége) | SKN Sankt Pölten – Botev 2:0 (vége)
FH Hafnarfjördur – Neman Grodno 2:0 (vége) | UMF Stjarnan – Motherwell 3:2 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
Stjarnan FC
3:2 (1:1)
Motherwell FC
csütörtök 24.07.2014, 21:15 • Samsung völlurinn, Garðabær • Európa liga

Ha nagy nehezen is, de kicsikarta a továbbjutást a Stjarnan. Az idegenbeli 2:2-es döntetlen után, hazai pályán kétszer is hátrányba kerültek, de fordítani tudtak. A 85. percben Toft góljával hosszabbításra mentették a mérkőzést, de ekkor a lélektani előny már náluk volt.
    Aztán a 114. percben szerzett góllal végül eldöntötték a továbbjutás kérdését.
    A vendég Motherwell pedig sajnálhatja, hogy hazai pályán figyelmetlenségből két gólt is kapott, ami végül a búcsúját jelentette a csapatnak.
    Köszönöm a figyelmet! (23:47:47)

120+2
    Reid még besárgul a legvégén.

120+1
    Leitch szabálytalankodott, a hazaiak természetesen nem sietnek a szabadrúgás elvégzésével.

120
    Vigurs lövése nem talált kaput.

118
    Még néhány percet kell kihúzniuk az izlandiaknak a boldogsághoz.

116
    Sutton volt szabálytalan, a hazaiak már nem sietnek a pontrúgás elvégzésével.

116
    Vigurs ívelhetett be szögletet, középen tisztáztak a védők.

114
    A Stjarnan gólt szerzett!
    Büntetők már biztos nem lesznek, ATLI JÓHANNSSON könnyen lehet hogy a következő fordulóba lőtte csapatát.

113
    Reid fejezte be lövéssel a vendégek támadását, próbálkozását Jónsson védte.

109
    Vigurs ívelte be a vendégek szögletét, veszélyt nem jelentett a hazaiak kapujára.

108
    A friss ember Ottesen Pálsson próbálkozott meg egy lövéssel, kísérlete nem talált kaput.

107
    Aegisson jött be a lecserélt Toft helyett.

106
    Elkezdődött a 2.hossz..

A hosszabbítás első felében nem született gól, egyre közelebb vannak a csapatok a büntetőkhöz.