Ferencvárosi Torna Club – Újpest FC 5:6 (vége)
Ferencvárosi Torna Club
5:6 (4:3)
Újpest FC
hétfő 04.08.2014, 20:30 • Groupama Aréna, Budapest Üllöi út • Felkészülési mérkőzések

A Ferencváros új stadionjának első mérkőzésén, az avató főpróbáján az újpesti öregfiúk 6-5-re legyőzték a ferencvárosi "old boys" alakulatot!
    Az egykori válogatott olimpikon, Egressy Gábor volt az, aki három góljával a második félidőben gyakorlatilag egyedül eldöntötte ezt a mérkőzést!
    A zöld fehérek csak abban bízhatnak, hogy a tényleges vasárnapi stadionavatón ennél jobb eredményt ér el a felnőtt csapatuk!
    Igaz, akkor az angol Chelsea együttese lesz a Ferencváros ellenfele itt, a Groupama Arénában!
    Mára innen, az Üllői útról köszönjük a kedves figyelmet, de tartsanak továbbra is velünk! (22:19:53)

80+5

80+5
    Zoran Kuntics kihagyta a kihagyhatatlant! Kiugrott a szerb csatár és 10 méterről, nagy helyzetből a bal kapufa mellé emelt!
    Nem tudott egyenlíteni a Fradi öregfiúk együttese!

80+5
    Kuntics balról középre tett labdáját fogta az újpesti kapus.

80+4
    Még engedi a bíró az újpesti kirúgást.

80+3
    Mátyus elől mentett merész kivetődéssel az újpesti kapus.

80+3
    Lipcsei szabadrúgása elkerülte az újpesti kaput.

80+2
    Még kirúghatja a labdát az FTC!

80+1
    Mátyus János lesről talált az újpesti kapuba, így a gól érvénytelen.

80
    Még küzdenek a pályán az öregfiúk, de mindjárt vége a meccsnek!

79
    Szkukalek bal oldali szöglete pontatlan volt.

78
    Támadnak a Fradi öregfiúk az egyenlítésért!

77
    A Fradi gólt szerzett!
    Gólszerző KUNTICS. Lipcsei remek indításával – ahogyan régen láttuk Tőle – ZORAN KUNTICS kilépett és kissé jobbról, mintegy 12 méterről a jobb alsó sarokba helyezett! 5-6

76
    Kevesebb mint öt perc a végéig tekintve, hogy ez az öregfiúk meccs kétszer 40 percig tart!

75
    Lipcsei bal sarokra tartó, 18 méteres szabadrúgását nagy vetődéssel hárította az újpesti kapus.

74
    Simek passza volt pontatlan az újpesti támadó alakzat jobb oldalán.

73
    Simek Péter és Sebők Vilmos is beáll a végére az újpesti öregfiúkhoz.

71
    Keller bal oldali beadása után az újpesti védők közreműködésével Dragóner Attila elé került a labda, aki 20 méterről a kapu fölé lőtt!

70
    Nem túlzás; egyelőre egy Egressyvel jobb az újpesti öregfiúk együttese!

Juhász Attila

Gólok: 10. Szokolai, 14. Dzurják, 22. Wukovics, 34. Lisztes, 77. Kuntics – 6. Kovács Z., 8. Katona, 12. Kovács Z., 43. Egressy, 49. Egressy, 68. Egressy

Ferencvárosi Torna Club: Balogh T., Végh Z., Ulicska Z., Szeiler (kapusok), Takács L., Rab, Ebedli, Mucha, Szokolai, Szabadi, Pogány, Pintér, Fischer, Kincses S., Dzurják, Dukon, Bánki, Páling, Szűcs M., Telek, Dragóner, Milovanovics, Keller, Szkukalek, Nyilas, Kapic, Lipcsei, Szekeres, Albert, Bubcsó, Kuntics, Deszatnik, Wukovics, Lisztes, Holló, Lászka, dr.Koch, Szenes, Balogh G.
    Újpest FC: Szűcs László, Nagy E. (kapusok), Takács L., Tamási, Szlezák, Sebők, Mészöly G., Víg, Györök, Szanyó, Kovács Z., Bartos, Herczeg, Horváth L., Dancs, Vörös, Fehér Cs., Szabad, Sztaskó, Farkas B., Veisz, Zombori Z., Simek, Böjte, Kiskapusi, Katona Gy., Csillag, Egressy, Steidl, Tóth A., Brochhauser.

Játékvezetők: Arany Tamás (Tóth, Makkai)