Ónod SE – BFC Siófok 0:6 (vége) | Kozármisleny – Diósdi TC 5:1 (vége) | Cigánd – Szigetszentmiklós 2:3 (vége)
Mórahalom VSE – Maglódi TC 3:2 (vége) | Tatabánya – Szeged 2011 2:3 (hosszabbítás vége) | Csepel FC – Létavértes SC 12:0 (vége)
Nőtincs SE – II. Rákóczi Ferenc SE Szakoly 5:1 (vége) | Orosháza FC – Dunaújváros 1:0 (vége)
Mórahalom VSE
3:2 (3:0)
Maglódi TC
szombat 09.08.2014, 17:00 • Mórahalom Városi SE Sporttelep, Mórahalom • Magyar Kupa

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (18:55:43)

Nagy küzdelemben harcolta ki a továbbjutást a megyei bajnokságban szereplő Mórahalom NB III-ban szereplő ellenfelével szemben. A hazaiak egészen elképesztő első félidőt produkáltak, három szép gólt szerezve komoly előnyt építettek ki. A második félidő azonban egészen ellentétes képet mutatott, a két vendéggól után a jobb fizikai állapotban lévő Maglód nagyot harcolt az egyenlítésért, de a meccslabda végül Molnár lábában maradt...

90+4

90+4
    Hosszú kiugratás középre Szőke felé, a kifutó Roma lábbal szabadít fel.

90+3
    Bencsik szabálytalan a bal szélen Szüccsel szemben, szabadrúgás kifelé.

90+2
    Magyar labdaelrúgásért kap sárga lapot.

90+2
    Magyar indítása hosszú a jobb szélre Tóth felé, a vendégeké a labda.

90+1
    Oroszi passza után Bencsik lő 25 méterről magasan a jobb felső sarok fölé.

90+1
    Horváth húz befelé jobbról, Udvari ment előle bedobásra.

90
    Négy perc a hosszabbítás.

90
    Gonda görcsölt be, ápolásra szorul.

89
    Gonda jobb oldali beadását kifejelik a védők, de a kontra végén támadófault Vinczénél, szabadrúgás kifelé.

88
    Vincze szabálytalan a bal szélen Takáccsal szemben, sárga lap.

88
    Tóth remek jobb oldali beadását Szőke nagy helyzetből, 10 méterről fejeli a bal sarok mellé.

87
    Kiugratás balösszekötőbe Vincze felé, akit lesen állít meg a partjelző zászlaja.

86
    Magyar szabadrúgását könnyedén húzza le a kilépő Roma.

86
    Gonda harcol ki szabadrúgást a jobb szélen.

85
    A jobbról középre lőtt szabadrúgást Márki vágja a rövid saroknál a mezőnybe.

85
    Udvari szabálytalan a jobb szélen előretörő vendégjátékossal szemben, sárga lap.