HK Nitra
1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
Fehérvár AV19
kedd 19.08.2014, 17:00Felkészülési mérkőzés

Az első harmadban jó tempóban kezdtek hokizni a csapatok, a hazaiak támadtak bátrabban, meg is szerezték a vezetést, és lehet, hogy ez nagyon is megnyugtatta őket. A fehérváriak a meccs közepétől átvették az irányítás, és végig kontrolálták a meccset. Meglepték a kissé túl magabiztos nyitrai csapatott, és teljesen megérdemelten 4-1-re nyertek. Egy újabb szép sikert könyvelt el a fehérvári gárda Szlovákián. Pénteken Érsekújvárra látogat a fehérvári gárda, ahol este 18:00 órától lépnek jégre a MOL Liga bajnoka ellen, egy visszavágó felkészülési meccsre. Az elsőt Fehérváron a hazaiak nyerték 7-4-re. (19:16:16)

60:00

59:21
    Még egy hazai kiállítás a meccs végére, Novák kapja.

59:10
    A mérkőzés utolsó percében járunk, a fehérváriak hozzák fel a korongot.

58:17
    Páros kiállítás a meccs utolsó két percében, Banham és Štefanka ülnek le két percre.

57:43
    Ismét a kapuvas segít Kusý kapusnak, most Orbán találja el.

56:42
    A Volán gólt szerzett!
    Most már elmondhatjuk, hogy ez a meccs megvan! Először az oldalhálóba vágódik a korong, majd BRANDON MARINO elé kerül, aki belövi a negyediket. Gólpasszok: Kovács, Sarauer.

55:40
    Kiegészült a HK Nitra.

55:28
    Németh kotor bele a korongba, amelyet a kapuvas állít meg.

54:45
    Ordzovenský találja fejen a fehérvári kapust. Rajna rendben van, folytatódik a játék.

53:38
    Rengeteg a kiállítás, most Kováčikot ültetik le két percre. Mindkét oldalon négy mezőnyjátékos.

53:03
    Magosi kap két percet bottal akasztásért.

52:30
    Valamivel több mint hét perc van hátra, a fehérváriak közel állnak a sikerhez.

51:40
    Tománek korcsolyázott egyedül a fehérvári kapura, kimaradt a ziccer.

51:35
    Kimarad a fehérvári előny, Novák újra jégen.

50:32
    Kóger egyből bombázik, Kusý a botossal üti ki a pakkot.

49:50
    Bartalis remek lövését védi biztos kézzel Kusý, szép jelenet volt.

49:30
    Novák kap két percet bottal akasztásért, újabb fehérvári lehetőség.

48:55
    Pont amikor Beck visszatért, a fehérváriak a kapuvasat találják telibe!

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 9. Novák (Ručkay, Kováćik) – 30. Marino, 37. Nemes (Magosi), 37. Banham (Bartalis), 57. Marino (Kovács, Sarauer)

HK Nitra: Cibuľa (Kusý) – Novák, Garay, Beck, Klotz, Milo, Guoth, Ordzovenský, Nádašdi – Ručkay, Novák, Kováčik, Slovák, Štefanka, Ručkay, Konig, Bajtek, Piačka, Pupák, Chrenko, Tománek.
    Fehérvár AV19: Rajna (Robinson) – Tokaji, Reiter, Kovács, Erdély, Vinze, Ejdepalm, Szaller, Kóger, Bartalis, Banham, Orbán, Register, LoVecchio, Sarauer, Marino, Kiss, Hetényi, Németh, Nemes, Magosi.

Nézőszám: 1500.