Ausztria – Szlovákia 5:3 (vége) | Magyarország – Lengyelország 3:1 (vége)
Magyarország
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Lengyelország
csütörtök 21.08.2014, 20:10 • Káposztásmegyeri Jégpalota, Budapest • Olimpiai Reménységek Versenye

A vártnál ugyan nagyobb csatában, de sikerült megnyerni a magyar fiataloknak a meccset, az ebben a korosztályban két osztállyal lejjeb tanyázó lengyelek ellen. Sok volt a meccsen a kiállítás, volt dulakodás, a végén kapuslehozatal, de ezekből a mieink jöttek ki jobban és megérdemelten nyertek.
    Az emberhátrányos védekezés mindenképpen kiemelendő, ezt jól csinálta ma a csapat!
    Azért az furcsa egy kicsit, hogy osztrák himnusz volt ma a győztes csapat tiszteletére, a magyar viszont így este elmaradt!
    Na mindegy...
    Ne feledjék, holnap reggel már 9 óra 10 perckor folytatódik a torna itt, Káposztásmegyeren, a magyar-szlovák mérkőzéssel!
    Tartsanak velünk akkor is! (22:20:19)

60:00

58:49
    Magyarország gólt szerzett!!
    Gólszerző SZABAD. Egy előrevágott korongra ami a palánkról visszapattant SZABAD KEVIN csapott le és mivel emberhátrányban nincs tilos, élhetett a lehetőséggel és az üresen maradt kapuba kotorta azt! 3-1

58:28
    Levitték a kapust a lengyelek, hogy 6 a 4 ellen támadhassanak!

58:28
    Időt kért a lengyel szakvezetés!

58:23
    Kiegészültek a lengyelek, most Ők vannak emberelőnyben!

58:10
    Lesen akadt el a lengyel akció!

58:04
    Megint Plesz védett nagy baravúrral egy lengyel próbálkozást!

58:00
    2 perc a rendes játékidőből!

57:24
    Rengeteg a kiállítás; most palánkra lökésért Baranyai kapott 2 percet, egyelőre 4 a 4 elleni a játék!

57:04
    Kiegészültünk, de egy lengyel játékos is visszajöhetett, 5 a 4 ellenei a játék!

56:23
    Musiolt is kiszórták a bírók, 4 a 3 ellen támadhat a magyar együttes.

56:03
    Kiss Patrik közeli lövését mentette Studzinski.

55:58
    Újabb dulakodás egy lengyel helyzetet követően, 3 a 3 ellen folytatják a felek!

55:04
    Az iménti durváskodásért Rajski és Szabad Kevin jutott a kiállítás sorsára!

55:04
    Skrodziuk két csellel tisztára játszotta magát, de lövésénél Plesz nagyot spárgázva védett! Utána egy kis csetepaté is kialakult a magyar kapunál!

54:15
    Les miatt szabadult fel a lengyel kapu!

53:40
    Sági Martin nem bírt a lengyel védőkkel, így nem jutott lövéshez.

53:14
    Kicsit egyoldalú most a meccs; újabb lengyel tilos!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 6. Szűcs I. (Tóth G.), 36. Kiss P. (Szabad), 59. Szabad – 46. Gorzicki (Jeziorski)

Magyarország: Plesz (Gadácsi) – Bukor, Garát, Kiss Zs., Gyurgyev, Nagy Z. – Stipsicz, Antal A., Szűcs I, Szabad, Szita – Baranyai, Laczkó, Szalóki, Török V., Kiss P. – Szabó B., Tóth G., Sági, Gáspár M. Szüvetségi edző: Glen Williamson
    Lengyelország: Studzinski (Lewartowski) – Skokan, Goscinski, Skrodziuk, Rajski, Musiol – Michalowski, Choraziczewski, Jarosz, Gorzicki, Jeziorski – Krok, Gozdiewicz, Podlipni, Nowak, Dvzy – Zyviolek, Zieliinski, Szoltysz, Krezolek. Szövetségi edző: Jaroslaw Morawiecki.

Játékvezetők: Kincses Gergely (Soltész Áron, Bedő Péter)