Cracovia Kraków – Kallinge Ronneby IF 2:4 (vége) | Dab.Docler – Les Rapaces de Gap 2:5 (vége)
Comarch Cracovia Kraków
2:4 (1:3, 0:0, 1:0)
Kallinge Ronneby IF
péntek 22.08.2014, 16:00 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • Docler Kupa

Összeszedettebb csapat benyomását keltette a svéd csapat az első harmadban. Már az 5. percben megszerezték a svédek a vezetést, amit 3 perc múlva megdupláztak Ottoson révén. Továbbra is támadásba maradt a svéd csapat, és sorra alakította ki helyzeteit. A lengyelek egy-két kontrától eltekintve inkább a védekezéssel foglalkoztak illetve egy-két durvaság is belefért részükről. Majd a harmad felét követően háromra növelték az előnyüket, mikor is a 16.percben egy szép támadás végén megszerezte a lengyel csapat az első gólját Richter révén.

Kiegyenlítettebb második harmadon vannak túl a csapatok. Valamivel többet támadott a lengyel csapat, de újabb gólt nem sikerült lőniük. A svédek továbbra is játszák a saját játékukat, de gólt ők sem lőttek a második harmadban. A harmad végére valamelyest beszorúlt a svéd csapat, ekkor több helyzetet is kialakított a krakkói csapat.

Ott folytatták a csapatok ahol a harmadik harmadban abbahagyták, mindkét kapu felváltva forgott veszélyben. A lengyel csapat is felébredt, és sorra vezette a támadásait. Majd a harmad felénél Kisielewski ütött gólt, így az utolsó 10 percre, 1 gólos előnnyel mehettek neki a csapatok. Egyre többször volt kemény a mérkőzés, de még szabályos kereteken belül. A harmad vége előtt két perccel egy eladott korongot Falk váltott gólra, így kétgólosra növelve a svéd előnyt. (18:16:06)

60:00

59:30
    Noworyta kékvonalas lövését fogja nehezen Pettersson

57:48
    A Kallinge gólt szerzett!

Gólszerző: FALK FREDIK

Falk szerzett meg egy korongot a támadóharmadban, majd lapos lövésébe még Radziszewki beleért, de a lepkés kesztyűről befele pattant a korongot

57:30
    Stoklasa lövése megy el a kapu mellett

56:12
    Blidstran kékvonalas lövése akad el a lengyel kapusban

55:50
    Dahlström viszi végig a korongot a pályán, majd a kapu mögül visszafordul a kapu elé, de Radziszewski átér a kapu másik oldaláról

54:20
    Ryabenko próbálkozik a félpályáról

53:51
    R.Martin ment el a jobbszélen, lövését Pettersson fogja biztosan

51:12
    Syner cselezte be magát a kapu elé, majd egy lövőcsel után kapu mellé lőtte a korongot

50:02
    A svédek egy végletekig kijátszott helyzete végén Forsling lőtte kapura, de Radziszewski jól zárta a rövid oldalt

47:46
    A Cracovia gólt szerzett!!
    Gólszerző: KISIELEWSKI KAROL, Gólpassz: Stoklasa Filip

Stoklasa lőtte be a korongot a kapu elé,majd a kipattanót, Kisielewski kotorta a kapuba

47:30
    Söder kap egy korongot a kapu mögül., majd közelről leadott lövését védi Radziszewski