Cracovia Kraków – Kallinge Ronneby IF 2:4 (vége) | Dab.Docler – Les Rapaces de Gap 2:5 (vége)
Dab.Docler
2:5 (0:0, 0:0,2:5)
Les Rapaces de Gap
péntek 22.08.2014, 19:15 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • Docler Kupa

Az első percektől kezdve támadólag lépett fel a hazai csapat. Majd a harmad felétől a franciák is rákapcsolt, és Sevela ebben az időben több bravúrt is bemutatott. A harmad végéhez közeledve ismét a hazai csapat kezdeményezett többet, de gólt nem sikerült lőniük. Így gólnélküli döntetlennel vonulhatnak a csapatok az öltözőbe.
    Ott folytatták a csapatok ahol az első harmadot abbahagyták. A hazai csapat többet támadott, egy akció végén Somogyi lövése nyomán a korong a vonalon állt meg, de a bíró nem jelzett gólt. A harmad végén kicsit beszorult a hazai csapat, de a francia támadók nem tudtak túljárni Sevela eszén.
    A harmad elején Valchar szerezte meg a találkozó első gólját, majd nemsokkal később Peterdi duplájával már a hazai csapatnál volt az előny. Nem tartott sokáig az előny, mivel Golicic révén szinte azonnal válaszoltak a vendégek. Majd egy hazai rövidzárlatot kihasználva kétszer is eredményesek voltak a vendégek. Majd a harmad végén a hazaiak mindent egy lapra téve, lehozták Sevelát, de Rohat betalált az üres kapuba. (21:18:45)

Gólszerző: PEREZ MIKAEL! Gólpassz: Pard Nicholas

Pard passzolt a jobbszélre az üresen álló Perezhez, aki éles szögből lőtte a korongot Sevela kapujába

54:40

Gólszerző: PARD NICHOLAS!

Pard ment el a jobbszélen,majd a kapu elé kanyarodva, Sevela lábai közt ütötte a korongot a hálóba

54:20
    Hruby lövése akad el egy védőben, de továbbra is támadásban marad a hazai csapat

Gólszerző: GOLICIC BOSTJAN, Gólpassz: Langlais Chad

Langlais passzol keresztbe a kapu elé az üresen álló Golicichez, aki Sevela mellett beemeli a korongot

47:38
    A Dunaújváros gólt szerzett!

Gólszerző: PETERDI IMRE! Gólpassz

Egy kapu előtti kavarodás után, Peterdi elé kerül a korong, aki az üres kapuba lövi a korongot

46:50
    Galanisz cselez ki egy védőt, majd fonák lövését Westblom hárítja

45:04

Gólszerző: PETERDI IMRE, Gólpassz: Pozsgai Tamás

Peterdi kap egy remek kiugratást a kékvonalon, majd egyedül törhet kapura, Westblom lábai közt szerzi a hazai csapat gólját

43:33
    Arrossamena büntetése 2 perc fogásért

Lepsényi Zsolt

Gólok és gólpasszok: 46. Peterdi (Pozsgai), 48. Peterdi (Somogyi, Szappanos) – 42. Valchar (Wahl, Vondracek), 49. Golicic (Langlais), 55. Pard, 56. Perez (Pard), 60. Rohat

Dab.Docler: Sevela (Kalnins) – Martine, Hüffner, Kiss Á., Galanisz, Azari – Mestyán, Pozsgai, Peterdi, Somogyi, Szappanos – Hruby, Nagy R., Gröschl, Pavuk, Papp – Erdélyi, Dörök, Magosi, Léránt, Hardi R.
    Les Rapaces de Gap: Westblom (Savoye) – Bartman, Wahl, Valchar, Vondracek, Golicic – Langlais, Ruikka, Carter, Levesque, Pard – Cornaire, Trabichet, Perez, DaCosta, Arrossamena – Baridon, Chiappino, Schmitt, Rohat, Frecon

Játékvezetők: Babic Vladimir, Németh Márton, Soós Dániel, Vas Mátyás