Les Rapaces de Gap – Cracovia Kraków 4:5 (0:1 szétlövés után) | Dab.Docler – Kallinge Ronneby IF 2:4 (vége)
Dab.Docler
2:4 (0:0, 0:2, 2:2)
Kallinge Ronneby IF
vasárnap 24.08.2014, 19:15 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • Docler Kupa

Kiegyenlített első harmadon vannak túl a csapatok. Valamelyest többet birtokolja a korongot a svéd alakulat, de igazán nagy helyzetet egyik csapatnak sem sikerült kialakítaniuk. Több dolga Kalninsnak volt, de a lett kapus biztos pontja a védelemnek.
    A második harmadban nagyobb sebességre kapcsoltak a svédek, és sorra alakították ki helyzeteiket. Majd a 24. percben Ljunggren révén megszerezték a vezetést. Továbbra is támadásba maradtak a vendégek. A hazai csapatnak elvétve voltak helyzeteik. Majd a harmad felénél egy Modigs lövés pattan megy egy védőn, ami becsapja Kalnins-t, így máris két gólos a svéd előny. A harmad hátralevő részében felváltva voltak veszélyben a kapuk, de több gól nem született.
    A harmadik harmadban sem nagyon változott a játék képe. A svédek támadtak folyamatosan, a DAB inkább a kontrákra épített. A 46.percben egy kapu mögül visszatett korongot Falk váltott gólra. A harmad középső részében Kiss Ákos ment le a kapu mögé, majd a visszatett korongot Peterdi a félig üres kapuba lőtte. Majd Szappanos és Galanisz kergette az őrületbe a védőket, aminek végén Pavuk lőtte a korongot a kapuba. Nemsokáig örülhettek a hazaiak,mert Ottosson ismét visszaállította a kétgólos különbséget. A végén a hazaiak lehozták kapusukat, de gólt már nemsikerült lőniük. Ezzel a svéd csapat végzett a második helyen, a hazaiak pedig a harmadik helyen. (21:25:48)

Gólszerző: OTTOSSON SEBASTIAN

Ottosson lőtt kapura, a korong megpattant egy védő lábán, így becsapva Kalninst, került az a kapuba

56:54
    A Dunaújváros gólt szerzett!

Gólszerző: PAVUK ATTILA, Gólpassz: Szappanos Dávid, Galanisz Nikandrosz

Galanisz és Szappnos kergette az őrületbe a védőket, majd Szappanos lövése a gólvonalon állt meg, végül Pavuk piszkálta be

Gólszerző: PETERDI IMRE, Gólpassz: Kiss Ákos, Somogyi Balázs

Kiss Ákos vitte le a korongot a kapu mögé, majd a visszapasszt Peterdi az üres kapuba vágta

Gólszerző: FALK FREDRIK, Gólpassz: Ljunggren Daniel, Stensson Simon

Ljunggren vitte le a korongot a kapu mögé, majd a visszatett korongot Falk lőtte a félig üres kapuba

Lepsényi Zsolt

Gólok és gólpasszok: 52. Peterdi (Á., Somogyi), 57. Pavuk (Szappanos, Galanisz) – 24. Ljunggren, 30. Modigs, 46. Falk (Ljunggren, Stensson), 58. Ottosson

Dab.Docler: Kalnins (Hajek) – Martine, Pozsgai, Azari, Somogyi, Papp – Martinka, Nagy, Peterdi, Gröschl, Kiss – Hüffner, Mestyán, Szappanos, Galanisz, Pavuk – Erdélyi, Dörök, Mátyásy, Hardi
    Kallinge Ronneby IF: Petterson (Dahlblom) – Kolesnikovs, Drugge, Almeida, Ljunggren, Syner – Bergdahl, Tornberg, Söder, Dahlström, Manusson – Blidstran, Nilsson, Klavins, Ottosson, Modigs – Stensson, Switzer, Falk, Jigmalm, Forsling,

Játékvezetők: Németh Márton, Babic Vladimir, Abonyi Attila, Wolf László