Magyarország – Szlovénia 0:1 (vége) | Nové Zámky – HK Nitra 4:8 (vége) | DVTK Jegesmedvék – HDD Olimpija Ljubljana 1:4 (vége)
Fehérvár AV19 – HC 07 Detva 5:1 (vége)
Fehérvár AV19
5:1 (0:0, 2:1, 3:0)
HC 07 Detva
csütörtök 28.08.2014, 19:00 • Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Felkészülési mérkőzés

Az utolsó másodpercben meg lehetett volna a hatodik fehérvári gól, azonban így se lehet panaszunk a mérkőzést illetően. Szórakoztató mérkőzés volt, a második harmad beli kihagyást leszámítva a játék képével se volt baj. Hasznos találkozó volt, sok problémára rávilágított, amit a szezonkezdésig még kijavíthat a Volán edzői stábja. A vendégeknél egyértelműen a kapus volt a meccs embere, nélküle komolyabb verésbe is futhatott volna csapata. Én ezzel megköszönöm megtisztelő figyelmüket, remélem legközelebb is velünk tartanak. Addig is, a viszontlátásra! (21:13:04)

60:00

59:17
    Majdnem egy percig késleltetett kiállítás volt, most viszont már kiül a vendég játékos.

58:00
    Bartalis lövése súrolta a kapuvasat!

57:19
    Nagyon szépen tartja a korongot a Fehérvár az ellenfél harmadában.

56:30
    Mindkét csapat kiegészült.

54:30
    Mindkét csapatból egy-egy ember megy ki egy kisebb bunyó után.

54:26
    A Volán gólt szerzett!
    Harminchárom másodperc kellett a Fehérvár AV19-nek az előny kihasználásához, sakk-matt helyzetben ANDREW SARAUER lőtte be az ötödik fehérvári gólt!

53:53
    Banham lövése után lép életbe egy késleltetett kiállítás, Mahdalik ül ki gáncsolásért.

53:17
    Marino lövését védte Orcik

52:36
    Újabb fehérvári lövés után buli a vendég harmadban.

52:19
    Sárpátki tört be a harmadba agresszívan, lövését védte a kapus.

51:09
    Németh csodálatos szólója után középre passzolt, az érkező lövés azonban telibe találta a vendég kapust!

50:29
    Sarauer lövését védte Orcik. Mindeközben a Volán kiegészült.

50:00
    Les szakítja félbe a vendég támadást.

48:26
    Vendég emberelőny, Bartalis büntetése kettő perc gáncsolásért.

47:28
    Négy a négy ellenben sokkal veszélyesebb volt a Volán, az i-re pedig BRANDON MARINO tette fel a pontot, gyönyörűen lőtte ki a rövid fölsőt!

45:56
    Nem sokáig tartott az előny, Magosit is kiküldik a bírók.

45:48
    Bottal akasztásért küldenek ki a vendégektől egy játékost.

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 26. Kovács (Sarauer, Register), 35. Register (Marino), 44. Magosi (Reiter, Nemes), 48. Marino (Ejdepalm), 55. Sarauer (Marino, Ejdepalm) – 36. Metcalfie (Kanaet)