FC Augsburg – Borussia Dortmund 2:3 (vége)
FC Augsburg
2:3 (0:2)
Borussia Dortmund
péntek 29.08.2014, 20:30 • SGL Arena, Augsburg • Bundesliga

Jó játékkal szerzett megérdemelt két gólos vezeteést a Dortmund az első félidőben, és amikor berúgták a harmadikat is, azt gondolhattuk, eldőlt a meccs.

De nem, a hajrában Bobadilla szemfüles, és Matavz gyönyörű gólja után zavarna jött a Dortmund, de nagy gólhelyzete már nem volt ezután a hazaiaknak.

Összeségében a dortmundi győzelem megérdemelt. (22:25:18)

90+4

90+3
    Callsen-Bracker íveli előre a labdát, dobás jön, utána Wernert szerelik a 16-oson belül.

90+3
    Az utolsó percben a Dortmund a hazai térfélen tartja a labdát.

90+2
    Werner szöglete után Callsen-Bracker támadó szabálytalanságot követ el, szabadrúgás kifelé.

90+1
    Werner éles szögből lő 14 méterről, Weidenfeller tolja fölé!

90
    3 perc a ráadás
    MATAVZ - 2:3

90
    Az Augsburg gólt szerzett!
    Bab ível be balról, TIM MATAVZ támadja a labdát, és 7 méterről a védője mellett fejel a léc alá! 2:3

89
    Ramos indul jó labdával, egy csel után 20 méterről lő fölé!

88
    Mchitarian lép ki a jobbösszekötő helyén, megtolja a védője mellett, elesik, de nincs 11-es.

87
    Matavz indul a bal szélen, megelőzik a védők, bedobás jön.

86
    Reus helyett Hofmann a pályán.

85
    Jobbról jön egy hazai szöglet, után Kohr kapásból, 22 méterről lő kevéssel a léc fölé.

84
    Még azért némi izgalom várható így a hazai gól után.
    BOBADILLA - 1:3

83
    Baba ível be balról, Matavz lehúzza a fejét, így kerül a labda RAUL BOBADILLA elé, aki átveszi és 8 méterről elemeli azt Weidenfeller mellett a kapu közepébe. 1:3