Szombathelyi Haladás – Paksi FC 1:3 (vége)
Szombathelyi Swietelsky-Haladás
1:3 (1:1)
Paksi FC
péntek 29.08.2014, 19:00 • Rohonci úti stadion, Szombathely • OTP Bank Liga

Folytatta idei remek sorozatát tehát a Paks, a 6. forduló után is veretlen maradt, a negyedik győzelemmel pedig a tabella 2. helyére ugranak előre.

A Haladás jól harcolt, a Paks pedig jól használta ki ellenfele megingásait. A második gólnál hatalmas kapushiba, a harmadiknál pedig nagy védelmi hiba következtében került ziccerbe a vendégek játékosa és Könyves egyik esetben sem puskázta el a nagy helyzetet.
    A szombathelyiek vesszőfutása tovább tart egyelőre.

Haladás – Paks: 1-3!
    ---- (20:53:47)

90+3

90+2
    Két perc a ráadás, még 20 mp hátra ebből.

90+2
    Németh fordult le a jobb oldalon, lapos lövése azonban erőtlen lett éles szögből, Molnár könnyedén vetődik a labdára.

90+1
    Szögletet harcol ki a Szombathely a bal oldalon.

90+1
    Úgy gondolom eldőlt a találkozó, nem igazán rohamoznak már a hazaiak, bár becsületből még mennek.

90
    Haraszti 20 méterről kapura tűzi, jócskán fölé.

90
    Jancsó tartott rá Kecskés lábfejére, szabadrúgás kifelé a fehér mezesek javára.

89
    A Paks játszogat most a félpályánál, az idő múlása nekik kedvez.

89
    Haraszti nem igazán jó helyzetből lövi el a labdát pontatlanul, Kiss Tamás reklamálja a passzt, mert az imént becserélt Kiss bizony jobb helyzetben lett volna.

88
    Barthának a második vendég gólnál elévülhetetlen érdemei vannak.

87
    Bartha helyett Kiss Tamás a pályán, ez volt az utolsó csere ma.

87
    Kecskés tolta meg a labdát középen, majd 20 méterről kapura tűzte, Devecseri jó ütemben lépett közbe és a testéről pattan le a labda.

87
    Már öt perce maradt csak a Halinak, hogy esetleg két gólt szerezzen.

86
    Hahn János érkezik a pályára a két gólt szerző Könyves Norbert helyett.

86
    Cserélni készül a Paks is, Hahn készül beállni.

85
    Gaál tolta volna meg a bal oldalon, Fiola azonban remek ütemben szerelte.

84
    Mindkét oldalon 1-1 technikai hiba, Rózsa passzolhatja előre a labdát. Vészesen fogy az idő a Szombathely számára.

83
    Molnár védett egy távoli lövést Dvorscháktól, oldalra ütötte, balról azonban Halmosi az oldalhálót találja el ismétlésképpen. Helyzet volt!

Kommentátort keresünk a Szombathelyi Swietelsky-Haladás csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 43. Gaál – 30. Fiola, 51. Könyves, 78. Könyves

Lapok:   16. Devecseri (HAL), 41. Szakály (HAL) – 34. Tamási (PAK)

Szombathelyi Swietelsky-Haladás: Rózsa – Dvorschák, Devecseri, Katona – Schimmer, Iszlai (Varga G. 70'), Nagy O., Szakály (Jancsó 70'), Halmosi – Zamostny (Németh M. 46'), Gaál
    Cserék: Mursits – Városi, Varga G., Jancsó, Angyal, Németh M., Jagodics

Paksi FC: Molnár – Fiola, Kovács G., Gévay – Könyves (Hahn 86'), Bartha (Kiss T. 87'), Kecskés, Báló, Bertus – Simon A. (Haraszti 66'), Tamási
    Cserék: Csernyánszki – Hahn, Kiss T., Haraszti, Kesztyűs, Szekszárdi, Bagó

Játékvezetők: Solymosi Péter – Takács Gábor, Aradi József