Steaua Rangers – Debreceni HK 1:4 (vége) | HSC Csíkszereda – Progym Gyergyószentmiklós 3:1 (vége)
Steaua Rangers
1:4 (0:0, 1:0, 0:3)
Debreceni HK
szombat 30.08.2014, 17:00 • Felcsíki Műjégpálya, Csíkkarcfalva • Felcsíki Közbirtokosságok Kupa

Nagyon erős harmadik harmadot hozott a Debrecen és ez volt mai sikerüknek a kulcsa. A Steaua talán el is fáradt az utolsó játékrészre, mindenesetre sikerült megnehezíteniük a sokkal jobb nevekből álló Debrecen csapatát. Ha a mai nap második meccsén is érvényesül a papírforma, a hajdúságiak készülhetnek a holnapi döntő mérkőzésre, aminek a Vákár Lajos műlyégpálya ad ottohont Csíkszeredában.
    Tartsanak velünk addig is! (18:19:06)

A büntetőpárbajt végül a Debrecen csapata nyeri.

Bár nem lett döntetlen az eredmény, szétlövések fognak következni a meccs végén, ahogy ezen a tornán már megszokhattuk.

60:00

59:50
    A Debrecen gólt szerzett!
    Gyönyörű góllal zárja a mérkőzést a Debrecen, BERTA ÁKOS egy lecsorgó korongot talál el erősen, ami felvágódik a rövid felső sarokba

59:02
    Egyelőre nem veszi le a kapust a Steaua, pedig lett volna rá alkalma.

57:23
    A Steaua megpróbál szépíteni, tartják az ellenfl harmadában a korongot, komolyabb helyzet azonban nem születik.

55:40
    Vaszjunyin ereszt el egy kapás lövést közelről, Catrinoi éppen csak odaér.

54:51
    Kiállítás a Steauanál. Stefan Bogdan kap 2 percet bottal akasztásért.

53:00
    Tőkési lő nagyot, megpattan a lövés, nem sokkal megy mellé.

52:07
    Kiállítás a Steauanál. Catrinoi kap 2 percet gáncsolásért.

51:30
    Emelianov távoli lövése a kapuvasról pattan vissza!

50:38
    Kiállítás a Steauanál. Kostandi kap 2 percet testre ütésért.

49:40
    Kettő az egy ellen vihette a kontrát a Debrecen, BERTA ÁKOS pedig elüti a korongot a kimozduló Catrinoi alatt!

47:50
    A Steaua kicsit megilletődve játszik a két bekapott gól után, a Debrecen tovább növelné az előnyét.

45:30
    Kiállítás a Debrecennél. Wéber kap 2 percet magas bottal való játékért.

44:50
    Egy nagy kavarodás után Catrinoi elesik, Könczei pedig betereli a korongot a Steaua üres kapujába.

44:23
    LADÁNYI BALÁZS tör be a Steaua harmadába és kilövi a hosszú sarkat, szépségdíjas gól.

43:00
    Kiállítás a Steauanál. Timaru kap 2 percet bottal akasztásért.

Imre Hunor

Gólok és gólpasszok: 33. Marcus (Akimov, Zabludovski) – 45. Ladányi (Emelianov, Berta), 45. Könczei (Szicsov), 50. Berta (Vaszjunyin, Ladányi), 60. Berta (Szicsov)

Steaua Rangers: Catrinoi (Sandulescu), Lusneac, Kostandi, Timaru, Georgescu, Sotir, Akimov, Emelyanenko, Zabdludovsky, Butochnov Anton, Butochnov Andrei, Tapu, Berdila, Munteanu, Stefan Bogdan, Marcus, Creanga, Barbu, Nicolescu, Constantin, Pascaru
    Debreceni HK: Daitlev (Tőke), Tőkési, Emelianov, Sadikov, Voronov, Orosz, Csíki, Wéber, Vaszjunyin, Berta, Ladányi, Könczei, Kaskov,