Steaua Rangers – Debreceni HK 1:4 (vége) | HSC Csíkszereda – Progym Gyergyószentmiklós 3:1 (vége)
HSC Csíkszereda
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Progym Gyergyószentmiklós
szombat 30.08.2014, 20:00 • Felcsíki Műjégpálya, Csíkkarcfalva • Felcsíki Közbirtokosságok Kupa

A HSC végül behúzza a mérkőzést, a harmadik harmadra visszavettek a tempóból, és fegyelmezetlenebbek is voltak. A Progymnak megvoltak a helyzetei, a gól azonban csak az utolsó utáni pillanatokban érkezett, és csak szépítésre volt elegendő. Folytatás holnap, a Debrecen és a HSC az első helyért, a Progym és a Steaua a harmadik helyért fog megmérkőzni. Tartsanak velünk! (21:19:54)

A büntetőpárbajt a Progym SK nyeri.

Szétlövések következnek.

60:00

59:59
    A Progym gólt szerzett!
    Hihetetlen, a Progym az utolsó másodpercben szerez gólt. PÁLL FERENC vágja be Kiricsenko passzát.

58:30
    Kiricsenko lő 6 méterről, mellé megy, mérgében a botját is eltöri. Nem sikerül a gólszerzés a Progymnak, annak ellenére, hogy a harmadik harmadban becsülettel próbálkoztak.

56:20
    Kiállítás a HSC-nél. Hildebrand kap 2 percet durva játékért.

56:02
    Tilos felszabadítás. (Progym HK)

54:35
    A HSC gólt szerzett!
    Szép kontra után gólt szerez a csíkszeredai csapat. NIKLAS SJÖLUND szerzett gólt, Molnár Zsombor mesteri kerestpassza után.

53:40
    Tilos felszabadítás. (HSC)

52:55
    A HSC jól védekezett, a Progym gyengén támadott, oda az emberelőny.

52:30
    Nagy esélyt kap a Progym, hosszú ideig lesznek kettős emberelőnyben.

52:11
    Kiállítás a HSC-nél. Nagy kap 2 percet nyakra támadásért + 10 perc fegyelmi büntetés.

50:40
    Kiállítás a HSC-nél. Pál kap 2 percet bottal akasztásért.

49:51
    Bíró Tamás éles szögből szerette volna meglepni Szakácsot, nem sikerült.

48:20
    Bíró Gergő küld fölé egy elé pattanó korongot a kapu torkából.

47:09
    Tilos felszabadítás. (Progym SK)

46:21
    Kiállítás a Progymnál, Tankó kap 2 percet bottal akasztásért.

45:48
    Kiállítás a HSC-nél, Gecse kap 2 percet testre ütésért.

Imre Hunor

Gólok és gólpasszok: 20. Bíró, 35. Farkas (Mihály, Bíró), 55. Sjölund (Molnár, Jabornik) – 60. Páll (Kiricsenko)

HSC Csíkszereda: Ruczuj (Kozuch), Hildebrand, Iszlay, Rokaly, Farkas, Mihály, Jabornik, Bors, Tranca, Molnár Zsombor, Sjölund, Nagy, Salló, Bíró Ottó, Bíró Tamás, Bíró Mátyás, Pál, Gecse, Molnár Zoltán, Bíró Gergő, Geréb.
    Progym Gyergyószentmiklós: Szakács (Ilyés), Nagy Levente, Kozma, Daradics, Pál Csaba, Vylicil, Rasner, Páll Ferenc, Molnár Zoltán, Koncsag, Székely, Tankó, Csata, Szőcs, Ferenc, Madarász, Benedek, Kiricsenko, Csergő, Nyerges, Köllő

Játékvezetők: Gergely Lehel, Máthé István, Sikó Levente