Steaua Rangers – Progym Gyergyószentmiklós 4:5 (vége) | HSC Csíkszereda – Debreceni HK 2:3 (vége)
HSC Csíkszereda
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
Debreceni HK
vasárnap 31.08.2014, 18:00 • Vákár Lajos Műjégpálya, Csíkszereda • Felcsíki Közbirtokosságok Kupa

Szoros mérkőzés után végül büntetőlövésekkel a Debrecen csapata nyeri a Felcsík Közbirtokosság Kupáját. Mezőnyben nem volt különbség a két csapat között, a HSC zsinórban harmadikszor veszített szétlövés sorozatot a hétvégén. Következik a díjátadó, köszönjük a figyelmet! (20:17:21)

Sjölund lőtt a HSC-től, de mellé szállt a próbálkozás.

Kuriljuk lőtt a Debrecentől, Kozuchról kijött.

59:45
    Sadikov lapos próbálkozását Kozuch védeni tudta, ez volt az utolsó helyzet a meccsen.

58:35
    Spady nagyon tisztán lőhetett 5 méterről, de Daitlev bravúrosan hárított.

56:39
    Wéber tör be oldalról, lövése Kozuch ölében landol.

55:43
    Tilos felszabadítás. (Debreceni HK)

54:50
    Spady lő erősen, Daitlev oldalra tolja ki, de nincs érkező ember a HSC-től.

53:10
    Szicsov indul el egy kontrára, lövése nem túl pontos, Kozuch véd.

52:31
    Spady lő a kék vonalról, Daitlev könnyedén védeni tud.

51:35
    Sjölund tör be az ellenfél harmadába megcsinál két jó cselt, lapos lövése csak kevéssel megy mellé.

50:56
    Kiállítás a Debrecennél. Csíki kap 2 percet testre ütésért.

50:00
    Okos lőtt, majd a nagy lendület következtében beesik a kapuba. Kisebb dulakodás tör ki.

48:20
    Bíró Tamás lő laposan a jobb oldalról, Daitlev oldalra tisztázni tud.

Imre Hunor

Gólok és gólpasszok: 10. Sjölund (Bors, Tranca), 28. Sjölund (Gecse, Tranca) – 7. Dancsfalvi, 28. Okos (bünt.)

HSC Csíkszereda: Kozuch (Ruczjuj), Hildebrand, Iszlay, Rokaly, Farkas, Mihály, Jabornik, Bors, Tranca, Molnár Zsombor, Sjölund, Nagy, Salló, Bíró Ottó, Bíró Tamás, Bíró Mátyás, Pál, Gecse, Molnár Zoltán, Bíró Gergő, Spady, Papp
    Debreceni HK: Daitlev (Tőke), Tőkési, Emelianov, Sadikov, Voronov, Orosz, Csíki, Wéber, Vaszjunyin, Berta, Ladányi, Könczei, Kaskov,