Steaua Rangers – Progym Gyergyószentmiklós 4:5 (vége) | HSC Csíkszereda – Debreceni HK 2:3 (vége)
Steaua Rangers
4:5 (1:3,2:1,1:1)
Progym Gyergyószentmiklós
vasárnap 31.08.2014, 17:00 • Felcsíki Műjégpálya, Csíkkarcfalva • Felcsíki Közbirtokosságok Kupa

60:00
    Mérkőzés vége. (18:49:08)

Tisztelt követőink!
    Féltávnál búcsúzunk innen a csíkkarcfalvi műlyégpályáról, mivel 19:00-kor máris kezdetét veszi a döntő mérkőzés Csíkszeredában, a Vákár Lajos műlyégpályán a HSC és a Debreceni HK között. Ez a mérkőzés prioritást élvez számunkra, ezért a Progym-Steaua találkozón a második harmad hajrájában és a harmadik harmadban nem lesz élő-szöveges közvetítés! A mai nap folyamán azonban mindenképp feltüntetjük majd a mérkőzés további fontosabb eseményeit.
    Megértésüket köszönjük!

34:06
    Szőcs kap 2 percet bottal akasztásért.

31:15
    Tankó lő a kék vonalról, Catrinoi véd.

30:37
    Kiállítás a Steauanál. Nicolescu kap 2 percet gáncsolásért.

29:41
    Tilos felszabadítás. (Steaua)

28:16
    A Progym gólt szerzett!
    Gólt szerez a Progym! KÖLLŐ LÓRÁND kapta a korongot a kék vonalnál és 3 méterről ellőtte a bal felső sarokba Catrinoi mellett.

27:45
    Páll lő távolról, Catrinoi védeni tud.

25:50
    Kiállítás a Steauanál, Marcus kap 2 percet akadályozásért.

25:40
    A Progym kissé megilletődötten játszik így, hogy minimálisra csökkent az előnyük.

24:15
    Pörögnek az események, Zabludovski fut el egy kontra után, egy az egyben mehet Szakáccsal szemben, aki védeni tud.

23:40
    Vylicilt találják meg üresen, kapuvas!

22:39
    A Steaua jól védekezik az emberhátrányban eddig, Marcus révén még helyzetig is eljuttak.

21:51
    Kiállítás a Steauanal. Constantin ap 2 percet akadályozásért.

21:10
    A Rangers gólt szerzett
    ! Gyorsan gólt szerez a Steaua és visszajön a meccsbe. MIHAI GEORGESCU bal oldalról érkező lövése utat talál a keresztléc alá.

20:30
    Vylicil kerül helyzetbe, közelről azonban nem tudja bepréselni a kapuba.

20:01

Nagyon jól játszott a Progym az első harmadban és háromszor is eredményesek tudtak lenni. A Steaua időben reagálni tudott, viszont ennél több kell ha meccsben szeretnének maradni.

20:00

Imre Hunor

Gólok és gólpasszok: 16. Georgescu, 22. Georgescu (Timaru) – 4. Csergő, 9. Csergő, 13. Székely (Tankó), 29. Köllő (Kiricsenko, Tankó)

Steaua Rangers: Catrinoi (Uruc), Lusneac, Kostandi, Timaru, Georgescu, Sotir, Akimov, Emelyanenko, Zabdludovsky, Butochnov Anton, Butochnov Andrei, Tapu, Berdila, Munteanu, Stefan Bogdan, Marcus, Creanga, Barbu, Nicolescu, Constantin, Pascaru
    Progym Gyergyószentmiklós: Szakács (Ilyés), Nagy Levente, Kozma, Daradics, Pál Csaba, Vylicil, Rasner, Páll Ferenc, Molnár Zoltán, Koncsag, Székely, Tankó, Csata, Szőcs, Ferenc, Madarász, Benedek, Kiricsenko, Csergő, Nyerges, Köllő

Játékvezetők: Gergely Lehel, Máthé István, Sikó Levente