Cegléd – Diósgyőri VTK 4:1 (vége) | Békéscsaba – KTE-Phoenix Mecano 2:3 (vége) | Soroksár – Puskás Akadémia FC 3:2 (vége)
Szolnok – Nyíregyháza 0:2 (vége) | Fehérvár – Ajka 4:0 (vége) | Győr – Budapest Honvéd FC 3:3 (vége)
Aqvital FC Csákvár – Gyirmót 1:1 (vége)
Ceglédi VSE
4:1 (0:1)
Diósgyőri VTK
kedd 02.09.2014, 16:30 • CVSE Malomtó széli sporttelep, Cegléd • Magyar Ligakupa

A második félidőre felébredő hazai csapat felőrölte ellenfelét és megérdemelten szerezte meg a három pontot (18:17:01)

90+3

90+2
    Griffiths vesz le egy labdát a tizenhatoson, befordul, de lövése fölé száll.

90
    3 perc lesz a ráadás

89
    Szabó István lehetőséget ad fiatal kapusának is, hogy ha csak percekre, de szokja a felnőtt mezőnyt

87
    Ha jól számolom, ezzel 5. lehetőségét is kihasználta a Diósgyőr

85
    Csere a Diósgyőri VTK-nél/nál: lemegy Csirszki, bejön Sipos.

84
    Csere a Ceglédi VSE-nél/nál: lemegy Teixeira, bejön Hazafi.

83
    A Cegléd gólt szerzett!
    Teixeira elment ismét a szélen, középre adott, ahol belepiszkált egy védő, de a labda így a kapu felé vette az irányt, KORMOS László pedig, hogy teljesen biztosra menjen, a gólvonalról a kapuba passzol. 4-1

81
    Egy jó ütemű kiugratás végén a csereként nemrég beállt LACZKÓ Milán gyakorlatilag első labdaérintéséből a hálóba talált, magabiztosan lőtte el a kapus mellett. 3-1

79
    Csirszki vállalkozik lövésre 22 méterről, de méterekkel a kapu fölé száll a labda

77
    Csere a Ceglédi VSE-nél/nál: lemegy Viniczai, bejön Laczkó.

76
    Viniczai maradt lent, úgy tűnik meghúzódott. A pályán kívül ápolják, jönne vissza, de Szabó István inkább lecseréli

74
    Cirszki lövése megpattan Oláh M. vállán, Kovács vetődik, de a kaput elkerüli, szöglet lesz, ami viszont nem jelent veszélyt

73
    Csere a Diósgyőri VTK-nél/nál: lemegy Oláh. B., bejön Germán.

72
    Érdekes ítélet borzolja a lelátón ülőket. Az akciót remekül látó asszisztens belengeti a hazai dobást, de az egyedüliként takarásban lévő játékvezető a másik irányba mutat