HC MIKRON Nové Zámky
5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
HK36 Skalica
kedd 02.09.2014, 18:00Felkészülési mérkőzés

Megérdemelt hazai győzelem egy nagyon jó teljesítmény után, az egész mérkőzésen jobban játszott az Érsekújvár. A harmadik harmadban újabb két gólt ragasztottak Lipovský hálójába. Krajčovič végig remekelt és bizonyított a mai meccsen. Holnap a szlovák U20-as válogatottat fogadja ismét hazai pályán a HC Nové Zámky. A mérkőzés 18:00 órakor kezdődik itt nálunk is az onlajnokon. (20:03:09)

60:00

59:16
    Az utolsó másodpercig folynak a támadások mindkét kapu előtt, tapsol a közönség a megérdemelt hazai győzelemnek.

58:30
    Az utolsó két percben járunk, először Lipovský, majd pár másodperccel később már Krajčovič mutat be ismét egy remek védést.

57:41
    Juraj Jurík közeli bomba lövését védi a bal mamutjával Krajčovič, majd rátenyerel akorongra.

57:08
    Kráĺ megy a korongért, és gyorsan indítja társait.

56:25
    A másik oldalon Krajčovič véd a lepkéssel.

55:30
    Folytatódik a nagyon gyors támadó hoki, Frolík ziccerben megcsinálja a cselt fonák oldalra, de nem fér be a korong Lipovský lábvédője mellett.

54:51
    Lipovský tenyerel a korongra, három perc játék után.

53:45
    Közel két perce megszakítás nélkül támadnak a csapatok, nincs középpálya.

52:50
    Uhnák lövését blokkolják Lipovský előtt, ismét hazai botokon a korong, újabb támadást indítanak és Faith kerül ziccerbe, Lipovský a lábvédőjével hárít.

52:00
    Krajčovič ismét bemutat egy szép védést, most ismét gyors a játék le föl támadnak a csapatok.

51:20
    Erik Čaládi a felső kapuvasat találja telibe, égy szép egyéni akció végén.

51:00
    Daniel Štumpf kap tapsot a közönségtől, sérülten támogatják le a jégről.

50:10
    Marek Dubec kemény lövése suhan el a jobb kapuvas mellett.

49:20
    Rangl David remek szólója, egész Krajčovič elé viszi a pakkot, az újvári hálóőr bravúrral a botossal véd.

48:20
    Kivágja a pakkot az Újvár, közben Faith visszatér a büntetőpadról.

47:43
    Krajčovič tenyerel a korongra, fellélegezhet a hazai csapat.

47:00
    Uram blokkol egy lövést, de nem sikerül kivágnia a pakkot, elcsípik a kék vonal előtt a vendégek.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 11. Frolík (Podstavek), 16. Chrenko (Čaládi, Kropáč), 28. Hurtaj (Podstavek), 41. Faith (Kowalczyk, Uram), 43. Počík (Faith, Uhnák) – 28. Jurík J., 43. Mráz (Jankovič)

HC MIKRON Nové Zámky: Krajčovič (Blažíček) – Kowalczyk, Hrudík, Uram (C), Faith, Polčík – Kameš, Huba, Podstavek, Hurtaj, Frolík – Ďuriš A., Šiška, Kropáč, Chrenko, Čaládi (A) – Kráĺ, Púchovský, Uhnák, Štefanka O., Dubec Marek (A).
    HK36 Skalica: Lipovský (Romančík) – Gründling (A), Nechala, Méry, Školiak (C), Vaškovič – Gula, Jankovič (A), Bezúch, Mráz, Jabrocký – Horváth, Krejčiřík, Stloukal, Štumpf, Jurík J. – Rangl, Popela, Dvonč, Romančík, Bene.

Játékvezetők: Bachúrik – Druga, Kúdelová.