Cegléd – Diósgyőri VTK 4:1 (vége) | Békéscsaba – KTE-Phoenix Mecano 2:3 (vége) | Soroksár – Puskás Akadémia FC 3:2 (vége)
Szolnok – Nyíregyháza 0:2 (vége) | Fehérvár – Ajka 4:0 (vége) | Győr – Budapest Honvéd FC 3:3 (vége)
Aqvital FC Csákvár – Gyirmót 1:1 (vége)
Soroksár SC
3:2 (2:0)
Puskás Akadémia FC
kedd 02.09.2014, 16:30 • Szamosi Mihály Sporttelep, Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Haraszti út • Magyar Ligakupa

A bajnoki meccsekhez képest a második csapatával pályára lépő NB II-es Soroksár a mérkőzést végig kézben tartva aratott egygólos győzelmet az első osztályú, de a bajnokságban egyelőre botladozó Puskás Akadémia ellen!
    A Soroksár szép támadásokat vezetett, három helyzetét ki is használta és bár a felcsútiak egyetlen pillanatig sem adták fel, igazából a hazaiak sikere egy pillanatig sem forgott veszélyben!
    A sooroksári, Szamosi Mihály sporttelepről köszönjük szépen figyelmüket, de tartsanak velünk továbbra is! (18:20:11)

90+2

90+1
    Gohér még felívelte a labdát, de ki tudták azt rúgni a hazai védők!

90
    Dombai jobbról középre lőtt labdáját fogta biztosan Hajduch!

89
    Szabó Roland helyére még beállt a Soroksár csapatába Primus Renátó!

88
    A Puskás Akadémia gólt szerzett!
    Gólszerző SZAKÁLY D.. Nem adja fel a a hazai csapat; Gohér szögletét SZAKÁLY DÉNES 16 méterről lőtte a soroksári kapuba! 3-2

87
    Kocsis Dávid – aki a találkozó egyik legjobbja volt – helyére Dombai Dávid állt be!

86
    Kocsis cselezgetett egy kicsit, majd 20 méterről megemelte a labdát, amely végül elment a felcsúti kapu jobb oldala mellett!

85
    Szakályt szerelték a jobb oldalon bedobásra a hazai védők.

84
    Hodgyai helyére beállt a Soroksárba Ábrahám!

82
    A Soroksár gólt szerzett!
    Gólszerző SZABÓ R.. Kocsis közreműködésével került a labda SZABÓ ROLAND elé, aki 8 méterről, középről a kapu közepébe lőtt! 3-1

81
    Fabio kezezése miatt kifelé jöhet szabadrúgással a Soroksár.

79
    Erdei távoli kísérlete kerülte el a vendégek kapuját.

78
    Tóth László helyett Fabio a pályán a felcsútiaknál.

77
    Hodgyai indítása volt túl hosszú középen Kocsisnak.

76
    Kincses futott lesre a túloldalon, jöhet előre a Puskás Akadémia!

75
    Németh Erik jobbról középre tett labdáját mentette a soroksári védelem.

74
    Kezd teljesen beborulni az égbolt, lóg az eső lába, miközben támad a Puskás Akadémia!

Juhász Attila

Gólok: 22. Hodgyai, 38. Kocsis D., 82. Szabó R. – 67. Sallai R., 88. Szakály D.

Lapok:   48. Tischler (PAFC), 54. Lorentz (PAFC), 62. Tar (PAFC)

Soroksár SC: Kurucz – Simita, Gyurácz, Farkas A., Tóbiás – Szabó R. (Primus 89.), Balaskó Cs. (Kincses P. a szünetben), Erdei, Kovács D. – Hodgyai (Ábrahám 84.), Kocsis D. Vezetőedző: Varga Attila
    Cserék: Rácz G. (kapus), Kincses P., Urbán P., Pintér D., Ábrahám, Dombai, Primus.

Puskás Akadémia FC: Hajduch – Tar, Lorentz, Vaszicsku, Gohér – Szélesi, Papp M. (Németh E. a szünetben), Tóth L. (Fabio 78.), Szakály D. – Tischler, Hudák (Sallai R. a szünetben). Vezetőedző: Benczés Miklós
    Cserék: Danilovic (kapus), Sallai R., Németh E., Fabio.

Játékvezetők: Barna Gábor (Kiss Balázs, Máyer Gábor, 4. jv.: Zierkelbach Péter)