SHK Hodonín – Nové Zámky 4:3 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Dab.Docler 5:4 (1:0 szétlövés után)
SHK Drtiči Hodonín
4:3 (1:0, 3:2, 0:1)
HC MIKRON Nové Zámky
kedd 09.09.2014, 18:00 • Václav Nedomanský jégcsarnok • Felkészülési mérkőzés

A meghatározó emberek nélkül, és három sorral jégre lépő érsekújváriak nagy nyomást fejlesztettek ki a záró harmadban a hodoníniak kapujára, de csak egy gólra futotta végül. A 47-ik percben Tomáš Fiala hozta vissza a reményeket, azután ostromolták becsülettel Kotvan kapuját a vendégek, de az egyenlítő gólt már nem sikerült elérni, így az utolsó felkészülési meccsről végül vereséggel utazik haza a HC Nové Zámky. (20:16:33)

60:00

59:26
    Jakub Hrudík pontatlan indítása, tilos felszabadítás!

58:50
    Blažíček lekorcsolyázik a kapuból hat mezőnyjátékossal próbál egyenlíteni az Érsekújvár.

58:42
    Időt kér az Érsekújvár! Kotvan előtt lesz a buli.

58:04
    Marek Dubec lövését a bedobó kör tetejéről védi a mamutjával Kotvan.

57:40
    Lóg a az egyenlítő gól a levegőben, tanácstalan a hazai csapat ezekben a percekben.

56:30
    Nagy a nyomás ismét a hazai kapura, kivágják végül tilosra, bedobás Kotvan előtt.

55:41
    Jakub Saidl került volna helyzetbe, de a pattogó korongot nem tudta lekezelni, így szerelték az újvári hátvédek.

54:26
    Nagy gondban a hazai gárda, fogytán az erő, az újváriak harcolnak az egyenlítő gólért.

53:10
    Michal Šiška a jobb kör közepéből Kotvanba bombázta a korongot. Nagy lehetőség volt az egyenlítésre.

52:21
    Mika szabadított fel, folytatódik az újváriak nyomása.

51:21
    Nagy érsekújvári nyomás végén, Kotvan háromszor egymás után mentette meg a hazai csapatot az egyenlítő góltól.

49:39
    Dominik Fejt lövése repül ki a nézőtérre, a buli a hazai kapu előtt következik.

48:05
    Pokorný korongja pattan a magasba, amit végül Blažíček húz le a levegőből.

46:45
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    Feljön egy gólra az érsekújvári gárda, TOMÁŠ FIALA használja ki Martin Dubec remek passzát és talál pontosan a hálóba. Gólpassz: Martin Dubec.

46:24
    Kiegészült a hazai csapat.

45:55
    Szép érsekújvári kombináció végén Martin Uhnák lövését védi Kotvan.

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 20. Kučera (Piskoř), 22. Kuba (Jurásek), 35. Kuba (Škápik), 38. Jurásek (Škápik, Kuba) – 23. Dubec Marek (Hrudík, Fiala), 36. Púchovský (Klobúčnik, Cseres), 47. Fiala (Dubec Martin)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Rozum) – Grman, Škápik, Pokorný, Nedvěd, Fejt, Polesný – Smetana T., Zezula, Kučera, Sajdl, Peš, Kuba, Piskoř, Jurásek, Mika.
    HC MIKRON Nové Zámky: Blažíček (Ďuriš M.) – Fiala, Baron, Dubec Marek, Klobučník, Púchovský, Matúš, Štefanka, Dubec Martin, Hrudík, Král, Balla, Cseres, Šiška, Ďuriš A., Uhnák.

Játékvezetők: Netopil – Kucián, Olšar.