Videoton FC II. – Gyula 0:2 (vége) | Kozármisleny – ESMTK 3:0 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
3:0 (3:0)
ESMTK
szombat 13.09.2014, 16:30 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • NBIII - Közép csoport

A második félidőben már gólt nem szerzett a hazai csapat, de egy percig nem volt veszélyben a kapujuk és az utolsó 10 percben emberelőnyben is voltak.
    Kozármisleny jó játékkal megérdemelten nyert az eddig veretlen ESMTK ellen ezen a szombaton. (18:17:16)

90
    A szabadrúgást Bonica ütötte ki.

90
    Soós rántotta le Czirákit és kapott sárgát.

89
    Fekete kapott labdát a 16-os sarkánál és szépen teker a hosszú sarok felé, de Sólyomnak nem kellett védenie, mert mellé ment a lövés.

88
    A most beállt Reitz visszahúzta Farkast, így egyből sárgát kapott. Nem sikerült jól az első megmozdulás.

87
    Adogat a hazai csapat a saját térfelén.

85
    A kétgólos Tóth helyére Reitz érkezett.

84
    Kiss próbált elmenni a jobb szélen, de kivezette a labdát az oldalvonalon kívülre.

82
    Ezzel eldől a mérkőzés, három góllal vezet a hazai csapat és helyzetig sem tudott eljutni a vendég csapat, és most ráadásul az utolsó tíz percet emberhátrányban kell lejátszaniuk.

80
    Túri mellett vitte el a labdát Cziráki, akit hasba rúgott a vendég játékos, a játékvezető szándékosnak ítélte meg és kiállította.

78
    Szöglet után nem alakult ki helyzet a vendég kapunál.

78
    Szép támadás végén Cziráki ívelt a hosszú oldalra ahol érkezett Várda, a lövésébe ismét egy lelkes védő csúszott bele és mentett szögletre.

77
    Csere alatt a vendég játékos is felépült.

76
    Lauer helyett Puskás a támadósorban a hazai csapatban.

76
    Egy ütközés után Túri maradt a földön.

74
    Erdős indította Tóthot aki egy csel után lőtt, most Nemes ért oda csúszva és blokkolta.

73
    Nagy Erik fejelte ki, a kontra végén Lauer lövésébe Farkas csúszott bele és mentett.