Ajka – Újpest FC 2:2 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – ZTE 2:0 (vége)
1:1 (0:0)
Sporting CP
szerda 17.09.2014, 20:45 • Ljudski vrt • Bajnokok Ligája

90+3
    Mérkőzés vége. Drámai hajrát láthattunk az egyébként gyenge színvonalú találkozó, melyen megérdemelt döntetlen született. Zahovic beállítása óriási fordulat volt, pedig előtte többször is lezárhatta volna a meccset a Sporting, így viszont a csatár az utolsó utáni pillanatban otthon tartott egy pontot a szlovének számára. A portugálok bánhatják, hiszen számukra ez kötelező győzelem kellett volna, hogy legyen. (22:36:42)
    Luka ZAHOVIC - 1:1

90+3
    ZAHOVIC EGYENLÍT! A csatár alig pár perce állt be, előbb kihagyott egy helyzetet, majd most megmenti a meccset csapata számára – egy lesipuskás gólt szerez az ötösön belülről fejjel az utolsó pillanatban!

90+2
    Utolsó csere, időhúzó jelleggel, Slimani le, Montero be.

90+1
    Zahovic kis híján egyenlít! A tizenhatoson belül vette át és lőtt laposan, de nem találta el a sarkot, Patricio magához öleli a labdát. Előbb kellett volna pályára küldeni a támadót...

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    Megkezdődik a rendes játékidő utolsó perce.

89
    Ibraimi sárga lapot kap, hevesen reklamál.

89
    Ibraimi lövését blokkolják a portugál védők.

88
    Nem áll vissza a Sporting, Nani is lezárhatta volna, Handanovic erre is odaér.

87
    Tűzijáték! Előbb Mane labdáját üti ki Handanovic, majd Slimani fejesénél ha lehet, mégy nagyobbat hárított. Itt volt a 0-2...

84
    Tavares befejezte, Mendyé az utolsó pár perc.

84
    A szöglet után indulnának a szlovének, de Nascimento megakasztja a támadást, megússza lap nélkül.

83
    Sporting-szöglet, nem sietnek a portugálok.

81
    Azonnal jön a hétvégén két gólt szerző Zahovic, már nem jó a döntetlen a Maribornak.
    NANI - 0:1

80
    Tíz perccel a vége előtt megvan a borzasztóan fontos gól a vendégek számára, NANI lövése mattolta a kapust! A portugál támadó átcselezte magát a védők között, majd beverte a rövid alsóba. 0-1!

78
    Természetesen Ibraimi ismét lesen maradt.

77
    Mané óriási helyzetben hibázott, volt ideje átvenni a labdát a tizenhatoson belül, de elbikázta a kapufa mellett – meccslabda volt.