PLER-Budapest – Gyöngyös 27:30 (vége) | Orosháza – Cegléd 32:28 (vége)
PLER-Budapest
27:30 (16:15)
B.Braun Gyöngyös KK
szerda 17.09.2014, 18:00 • Lőrinci sportcsarnok • Férfi kézilabda NB1

Egy végig feszült mérkőzésen a Gyöngyös örülhet, elhozta a három pontot a PLER-Budapest otthonából, a hazaiak vereségükkel maradtak pont nélkül.
    Az első félidő többé-kevésbé kiegyenlített küzdelmet hozott, a csapatok egygólos hazai vezetéssel mehettek pihenőre.
    A fordulást követően a Gyöngyös zsinórban hat gólt dobott, miközben az első hazai gólra tizenegy percet kellett várni.
    Volt még a mérkőzésnek olyan szakasza mikor sikerült a hazaiaknak felzárkózni egy gólra, de az egyenlítés már nem jött össze. Az utolsó percek pedig már izgalmak nélkül teltek, a vendégek biztosan őrizték előnyüket.
    Köszönöm a figyelmet! (19:32:57)

60
    Mérkőzés vége. (27:30)

60
    A hazaiak labdát szereztek, VADKERTI-t már nem bántották, átlövésével háromra hozta fel a fővárosiakat. (27:30) (27:30)

60
    Nem sikerült góllal befejezni a hazaiaknak a támadást, a gyöngyösi közönségtől már jön is a szép volt fiúk! (26:30) (26:30)

59
    Tóth Ádám kapott két perces büntetést, öt az öt ellen támadhat a PLER-Budapest. (26:30) (26:30)

59
    A PLER-Budapest időt kért. (26:30) (26:30)

58
    SIMON kapott jó labdát, meglehetősen szabadon vihette be, góljával eldőlt a két pont sorsa. (26:30) (26:30)

58
    Jó a hazai blokk, de a labda maradt a vendégeknél, ez pedig most aranyat ér. (26:29) (26:29)

57
    Mikita kapott két perces büntetést, nagyon nehéz helyzetben a hazaiak. (26:29) (26:29)

57
    A Gyöngyös időt kért. (26:29) (26:29)

56
    Labdaszerzés után leindított a PLER-Budapest, GYENE nem hibázott ciccerben. (26:29) (26:29)

56
    VADKERTI átlövésből szerzett gólt, ezzel négy a különbség a két csapat között. (25:29) (25:29)

56
    BAKOS dobhatta ismét a Gyöngyös büntetőjét, higgadta tette a jobb sarokba. (24:29) (24:29)

55
    Hudák eksztázisban véd, egymásután két lövést is hárított. A Gyöngyös támadhat. (24:28) (24:28)

54
    BAKOS vállalta el a vendégek hétméteresét, Kránitznak nem volt ellenszere. (24:28) (24:28)

53
    Passzívnál már lőni kellett a vendégeknek, NAGY egymásután kétszer talált a hazaiak kapujába. Betörésből varrta be. (24:27) (24:27)

52
    MIKITA szinte azonnal válaszolt, átlövésből pókhálózta ki a felsőt, izgalmas hajrá várható. (24:26) (24:26)

52
    NAGY jött be támadásba, bátran ment be a hazai darálóba, góljával hárommal megy a Gyöngyös. (23:26) (23:26)

51
    Most mindkét oldalon kimaradt egy-gy támadás, a Gyöngyös támadhat a háromgólos előnyért. (23:25) (23:25)

Kommentátort keresünk a B.Braun Gyöngyös KK csapatának meccseihez. További információk.

PLER-Budapest: Tóth M., Kránitz (kapusok) – Bak, Kemény, Gyene, Kocsi, Tóth P., Leimeter, Vadkerti, Laurencz, Stranigg, Rédai, Auth, Bohács, Sinkovits, Mikita
    B.Braun Gyöngyös KK: Hudák, Tamási (kapusok) – Sándor, Iváncsik, Czina, Bakos, Varsandán, Tóth Á., Munkácsi, Hajdu, Nagy, Debreczeni, Marczinkó, Szalafai, Simon, Koncz

Játékvezetők: Andorka, Hucker