ESMTK – REAC 0:0 (vége)
ESMTK
0:0 (0:0)
Rákospalotai EAC
vasárnap 21.09.2014, 16:00 • Budapest, Ady Endre út - ESMTK sporttelep • NBIII - Közép csoport

Vége! A második félidő némileg izgalmasabb játékot hozott, a végére fel is paprikázódott a hangulat, de gól csak lesről született. 0-0 tehát a vége, amivel a REAC lehet elégedettebb. Az ESMTK így maradt második, de már pontokban mérhető hátránya a Váccal szemben, a EAC pedig harmadik.
    Köszönöm a figyelmet! (17:53:23)

90+3

90+2
    Hiába nyom a hazai csapat, jól védekezik a REAC.

90+1
    Az utolsó vendég csere, Csiszár helyén Fézler.

90
    3 perc a hosszabbítás.

89
    Bányai lőtt 12 méterről kapufát!

88
    Kiss helyén Dinka a végére a vendégeknél.

87
    Balázs pedig reklamálásért megkapta második sárgáját, így kiáll.

87
    Kakaskodás alakult ki egy szabálytalanság után! Szabó volt szabálytalan, sárga a jutalma.

85
    A végére saját térfelére szorult a REAC, ám egy kontra után Lucz lőhetett, Bonuca fogta.

82
    Sebestyén helyén Szabó Gábor a hajrára a hazaiaknál.

80
    Farkas lövését blokkolta a vendégek védelme.

79
    Némi kakaskodás alakult ki, a játékvezető lap nélkül megoldotta a szituációt.

78
    Gyors támadást vezetett a REAC, Balázs beadását Bonica fogta meg, volt érkező pedig.

77
    Ez eljutott a 16-oson belülre, de a védelem megoldotta, sőt, ellentámadásba lendülhetett az ESMTK, de nem kerültek helyzetbe.

76
    A labda az egyszemélyes sorfalat alkotó Sebestyént kezét találta el, közelebbről jöhet a REAC.

75
    Rákospalotai szabadrúgás következik a félpályától nem messze, ívelés lesz belőle.

73
    Soós megpattanó lövése után Sebestyén közvetlen közelről fölé lőtt, óriási lehetőség volt!