Videoton FC II. – Monor SE 0:1 (vége) | Bajai LSE – SZEOL SC 0:4 (vége) | Kozármisleny – Szentlőrinc SE 0:0 (vége)
REAC – Vác FC 0:3 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
0:0 (0:0)
Szentlőrinc SE
szombat 27.09.2014, 16:00 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • NBIII - Közép csoport

A második félidőben már többet támadt a hazai csapat, de gólt nem tudott szerezni, a Szentlőrinc szervezetten védekezett és próbált kontrákat vezetni. A mai napon Németh nagyszerűen védte a vendégek kapuját.
    Így a baranyai csapatok találkozóján gól nélküli döntetlen született. (17:49:50)

90+3
    Gajág lőtte fölé.

90+3
    Utolsó hazai lehetőség, egy szabadrúgás a vendég térfél felénél, középről.

90+2
    Kifejelték a vendég védők, a kifejelt labdát Erdős rúgta rá, de lecsúszott neki a lövés.

90+2
    Ismét a jobb szélről egy hazai szabadrúgás.

90+1
    Nagy M. K. indult meg egy csel után lőtt, Vadas az utolsó pillanatban becsúszva ért bele, és lassította le a lövést.

90
    A felívelt labdát Németh húzta le.

89
    Berkics rúgta fel az ellenfelét és kapott sárgát.

89
    Hazai szabadrúgás jön a jobb szélről a félpálya közeléből.

88
    Vadas fejelte ki a beívelést, a második beadást Valkovics fejelte kapura és Németh fogta.

86
    Puskás kapott nagy labdát, kiérkezett Németh a büntetőterületen kívülre és ütközött a hazai csatárral a labdát nem érte el, de a bírói sípszó nem szólalt meg.

85
    Vendég szöglet érintés nélkül veszélyesen szállt el a hazai kapu előtt.

85
    Utolsó hazai csere Lauer helyett Szívós a pályán.

83
    Beívelt labdát Németh öklözte ki, Lauer mellére, de váratlanul érte nem tudott mit kezdeni, felszabadítottak a vendégek.

83
    Folytatódik a játék, hazai partdobással.

82
    Tóth Márk maradt a földön és várhatóan nem is fog gyorsa meggyógyulni, ezzel is mennek a percek.