Ajka – Balmazújváros 5:0 (vége) | Szolnok – Mezőkövesd Zsóry FC 3:3 (vége)
FC Ajka
5:0 (2:0)
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
szerda 01.10.2014, 15:00 • Városi Szabadidő- és Sportcentrum, Ajka • Merkantil Bank Liga

A 2. félidő elején nem alakult ki komoly helyzet, majd hazai szempontból megjött a 3. gól is. z Ajka megnyugodott és a kontrákra berendeződve tudott veszélyes támadásokat vezetni. A Balmazújváros 1 percig sem adta fel és hajtott a gólért. Ez azonban a hazaiaknak sikerült csak a meccs utolsó 10 percében. A vége 5-0 lett de ez nem tükrözi híven a két csapat közti különbséget. (16:51:27)

90+2

90+2
    Batizi-Pócsi húzta el Jánosa mellett, de gólt nem tudott lőni mert Asztalos hatalmasat mentett.

90+2
    Gunthert tudta Andorkó és Bokros leszerelni a félpályánál.

90+1
    Gunther lapos beadása nem jutott el Csordás Szabolcshoz.

90+1
    A bal szélről érkező vendég beadás volt rossz.

90
    2 perc lesz a hosszabbítás.

90
    Ápolás miatt állt a játék.

88
    Az Ajka gólt szerzett!
    Varga passzolt MAJOR NORBERThez, aki Szalma mellett eltolta a labdát és 9 méterről begurította a visszavetődő kapus mellett.

88
    Andorkó indítása Kállainak lett hosszú.

87
    A vendég akciót les miatt megállította Botló Béla.

86
    Köles küzdött meg a labdáért a félpályánál, megakadályozva a vendégek támadását.

85
    Reznek lövésébe Zámbó ért bele, a felpörgő labdát Jánosa megfogta.

84
    Reznek szabadrúgás nem volt jó a csapattársaknak.

84
    Gunther akasztotta meg Andorkót a jobb szélen, szabadrúgással jöhet a Balmazújváros.

83
    Lattenstein volt szabálytalan Andorkóval szemben.

82
    GUNTHER ZSOLT a 11-est a kapu jobb felső léce alá vágta.

81
    Major tolta meg jó ütemben a labdát a 16-oson belül, Szalma a lábát ütötte el, sárgát kapott érte.

79
    Sigér helyett Andorkó a pályán.

Sz.Z.T.

Gólok: 27. Lattenstein, 45+2. Csordás Sz., 58. Weitner, 82. Gunther (bünt.), 88. Major

Lapok:   41. Csordás Sz. (FCA), 54. Sowunmi (FCA), 60. Weitner (FCA), 66. Major (FCA), 75. Szabó (FCA) – 57. Virág (BAL), 75. Bakos (BAL), 79. Bokros (BAL), 81. Szalma (BAL)

FC Ajka: Jánosa – Köles, Asztalos, Pákai (Gunther 62'), Zámbó – Lattenstein, Csordás Sz., Weitner (Varga 64') – Matetits (Szabó 44'), Sowunmi, Major
    Cserék: Tulipán, Mihalecz, Szabó, Varga, Gunther, Csordás S., Kalász

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Szalma -Bokros, Bakos, Papp,VIrág – Sigér (Andorkó 79'), Vachtler (Reznek 76') – Müller, Angyal, Csorba (Kállai 58') – Batizi-Pócsi
    Cserék: Perger, Pintér, Kis, Kállai, Reznek, Andorkó, Szatmári

Játékvezetők: Botló Béla – Iványi István, Máyer Gábor