DVSC - TVP AQUATICUM
20:35 (13:19)
Győri Audi ETO KC
péntek 03.10.2014, 18:00 • Hódos Imre Rendezvénycsarnok • Női kézilabda NB1

Húsz percig egyenrangú ellenfele volt a bajnoki és BL-címvédőnek a DVSC, majd Ambros Martín varázscilinderéből előhúzta a világ-, Európa- és olimpiai bajnok Heidi Lökét, illetve a világbajnok és VB-MVP Duda Amorimot. Innentől már nem tudta útját állni a győri hengernek a lelkes és helyenként kiváló dolgokat művelő debreceni csapat, akiknél az elején brillírozó Lajtos is visszaesett. A túloldalon viszont Herr és Grubišić elkapták a fonalat és szorosan fogták is azt a találkozó végéig, továbbá a pálya közepét és bal szélét is bejátszó Kovacsics is feljavult. A tizenötgólos vereség ellenére azonban nem szabad pálcát törni a debreceni hölgykoszorú felett, hiszen húsz percen át tartották a világ legjobb csapatát, ami azért megsüvegelendő. Köszönjük a megtisztelő figyelmüket, az első félidő technikai malőrjéért pedig ismételten szíves elnézésüket kérjük! Tartsanak velünk legközelebb is! (20:23:46)

60
    Mérkőzés vége. (20:35)

60
    Sopronyi passzívnál ellőtt labdája nem gond Grubišićnek. (20:35) (20:35)

60
    Vörös blokkolt lövése után sarokdobás jön. (20:35) (20:35)

59
    Az utolsó perc kezdődik meg pillanatokon belül. (20:35) (20:35)

58
    Siska felugrásos átlövése suhant el a léc fölött, majd Planéta lövése elakadt Pásztor bal lábában. (20:35) (20:35)

58
    Vörös kapta telibe a kapufát, de még mindig a Lokié a labda. (20:35) (20:35)

58
    Szen lövése most már jobb volt, de Pásztor most is – ezúttal bravúrral – védett! (20:35) (20:35)

57
    Sopronyi tízről a bal kapufát trafálta telibe! (20:35) (20:35)

56
    Szen átlövése csemege Pásztornak, aki az alapvonalon túlra simította a próbálkozást. (20:35) (20:35)

56
    Orbán sikertelen partizánakciója után BÁRÁNY fordult le a védőjéről és szerezte meg ötödik gólját! (20:35) (20:35)

55
    BÁRÁNY fű alatt surranó lövése a kapuban! (19:35) (19:35)

55
    Orbán a szélről lövés helyett Milanovićot akarta megjátsztani – pontatlanul. (18:35) (18:35)

54
    Sopronyi jobbról érkező ziccerét hatalmas bravúrral hatástalanítja az ihletett formában védő Grubišić! (18:35) (18:35)

54
    Sopronyi passzívnál eleresztett lövése nem volt gond a blokknak, Szen viszont eladja a túloldalon. (18:35) (18:35)

53
    Grubišić védi Bohus-Karnik ziccerét, de a labda visszakerül a Lokihoz. (18:35) (18:35)

53
    Mindkét oldalon egy-egy eladott labda. Sok van az ilyen jellegű hibákból a második félidőben. (18:35) (18:35)