Cegléd – Mezőkövesd Zsóry FC 0:2 (vége)
Ceglédi VSE
0:2 (0:0)
Mezőkövesd Zsóry FC
péntek 10.10.2014, 15:00 • CVSE Malomtó széli sporttelep, Cegléd • Merkantil Bank Liga

A végeredmény tehát 0:2! A mérkőzés első félidejében a Cegléd játszott jobban, azonban a második félidőben az öltözőben maradtak a hazai játékosok. Takács góljával vezetést szereztek a vendégek, ami egy kicsit élénkített a hazaiak játékán. A nagyobb lendületnek meg is lett az eredménye, azonban a játékvezető nem adta meg a hazai gólt. A végén még egy kontrával eldöntötték a vendégek a meccset. Így 3 ponttal utazhat haza a Mezőkövesd!

90+1
    Vendég szöglet. Már egyik csapat se siet.

90
    3 perc a ráadás!

90
    A beadás után azonban lesen volt az egyik hazai játékos.

90
    Vattai szép cselek után harcolt ki egy szabadrúgást.

89
    Nem tudnak helyzetet kialakítani a hazaiak.

88
    A vendégek tartják a labdát.

86
    Takács helyén Tajthy.

85
    A Mezőkövesd gólt szerzett!

BARACSKAI ROLAND góljával eldönti a meccset a Mezőkövesd! A kontra végén BARACSKAI kapta a labdát a jobb szélről, majd az üres kapuba passzolt. 0:2